احدی: کار آبادانی‌ها غیرحرفه‌ای بود/ آنها فقط مقابل ما با قدرت ظاهر می‌شدند

احدی: کار آبادانی‌ها غیرحرفه‌ای بود/ آنها فقط مقابل ما با قدرت ظاهر می‌شدند

مهران احدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد عملکرد تیم تنیس روی میز دانشگاه آزاد اظهار داشت: ما در دور برگشت بهتر از دور رفت عمل کردیم و آمادگی بچه‌ها خوب بود. ما در دور رفت یک مقدار خودمان و یک مقدار هم تیم‌های دیگر باعث شدند که نتوانیم جایگاهی که مدنظرمان بود کسب کنیم.


سرمربی تیم تنیس روی میز دانشگاه آزاد با اشاره به این که با حرکت تیم نفت آبادان برایم ثابت شد که آنها کار غیر اخلاقی انجام دادند، گفت: آنها فقط مقابل ما با تمام قدرت ظاهر می‌شدند و در مقابل تیم های دیگر با نفرات بومی‌شان بازی کردند، همین باعث شد 1.5 امتیاز را در مجموع از ما بگیرند. این موضوع باعث شد که تیم شهرداری کرج از ما فاصله بگیرد، البته نمی‌خواهم عملکرد تیم خوب و قدرتمند شهرداری کرج را زیر سؤال ببرم.


احدی در مورد این که آیا می‌توانید این موضوع را در کمیته انضباطی پیگیری کنید یا خیر، گفت: کار آنها هر دلیلی هم که داشته باشد غیراخلاقی و  غیرحرفه‌ای بود اما از لحاظ قانونی نمی‌توان بررسی و پیگیری کرد چون به هر حال آنها دوست داشتند به این شکل بازی کنند، اما نکته اینجاست تیمی که در لیگ برتر شرکت می‌کند باید مسائل و اخلاق حرفه‌ای را رعایت کنند.


وی ادامه داد: آنها در دور رفت هم این کار را کردند و فکر می‌کنم کسی غیر از سرمربی و بازیکنان این تصمیم را گرفته باشد چون من شناخت کاملی از مرفاوی مربی آنها دارم و قبلا با هم هم تیمی بوده‌ایم.


سرمربی تیم تنیس روی میز دانشگاه آزاد در مورد برنامه مرحله پلی‌آف گفت: مسابقات 21 اسفند برگزار می‌شود، هرچند ما مخالف این تاریخ بودیم، اما به هرحال به تصمیم فدراسیون احترام می‌گذاریم.


انتهای پیام/