از ترک کنفرانس مطبوعاتی تا آنفالو کردن بازیکنان استقلال!

از ترک کنفرانس مطبوعاتی تا آنفالو کردن بازیکنان استقلال!

به گزارش ایسنا، در جریان هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر، دو تیم سپاهان و استقلال در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با پیروزی ۲ بر صفر زردپوشان اصفهانی و شاگردان محرم نویدکیا به پایان رسید.


این شکست برای استقلال سنگین بود و باعث شد قهرمانی نیم‌فصل رقابت‌های لیگ برتر را از دست بدهند تا رقابت‌ اصلی قهرمانی نیم‌فصل بین پرسپولیس و سپاهان بماند.


در این بین برخی کارشناسان محمود فکری را متهم اصلی شکست استقلال برابر سپاهان می‌دانند و سرمربی استقلال نیز در این مدت، رفتارهایی از خودش نشان داده است که مشخص است در تیم وضعیت خیلی خوشایندی وجود ندارد.


فکری در نشست پس از بازی اظهار کرد بازیکنانش گل‌های بچگانه‌ای دریافت کردند و نتوانستند مقابل سپاهان تمرکز کافی داشته باشند. او اظهار کرد: دلایل این که بازیکنان‌مان تمرکز ندارند را می‌دانیم و نداشتن تمرکز باعث شد تا گل‌هایی بخوریم که بچه‌گانه بود و کار برای ما سخت شد. در این بازی و در نیمه اول و دوم می‌توانستیم به گل برسیم و با امتیاز یا برد از زمین خارج شویم ولی اشتباهات بچه‌گانه داشتیم و متاسفانه سه امتیاز مهم را از دست دادیم.


سرمربی استقلال در ادامه نشست خبری، تاب پاسخ به سوال‌های فنی از تیمش را نیاورد و مدعی شد سوال‌هایی که رنگ و بوی انتقاد از عملکرد فنی تیم‌ دارد، برای زمان‌هایی است که تیم شکست می‌خورد و در موقع‌هایی که استقلال پیروز میدان است، این سوال‌ها پرسیده نمی‌شود. و به همین دلیل نشست خبری را ترک کرد.


محمود فکری در این مدت شرایط خیلی خوبی را در استقلال تجربه نمی‌کند و فشارهای سنگینی را تحمل می‌کند. بعضی از کارشناسان و پیشکسوتان معتقدند که باید در کنار سرمربی استقلال افراد با رزومه‌ای وجود داشته باشند اما محمود فکری به کادر فنی خود اعتماد زیادی دارد و با آن‌ها  فعلا ادامه می‌دهد.


مساله بعدی که باعث تعجب خیلی‌ها شده است، آنفالو کردن اینستاگرام صفحه باشگاه و بازیکنان استقلال توسط محمود فکری است. دلیل این امر هنوز مشخص نیست اما به نظر می‌رسد سرمربی استقلال از شرایط تیمی رضایت ندارد و فعلا قصد دارد درباره این مسائل هم واکنش خاصی نداشته باشد.


استقلال در هفته‌های اخیر بعد از بازی دچار حاشیه‌ شده است و به‌نظر می‌رسد برای ایجاد حاشیه برد و باخت تیم فرقی ندارد. با توجه این مسائل، باید دید بزرگان تیم آبی‌پوش پایتخت چگونه بر این حاشیه‌ها غلبه می‌کنند.


انتهای پیام