استیصال رژیم صهیونیستی در مقابل حزب‌الله کارش را به ویکیپدیا کشاند

استیصال رژیم صهیونیستی در مقابل حزب‌الله کارش را به ویکیپدیا کشاند

به گزارش ایسنا، به نقل از عربی ۲۱، صفحه رسمی ارتش رژیم صهیونیستی در توییتی مدعی شد: "حزب‌الله فراتر از یک حزب سیاسی و گروه مسلح است. این حزب از زمان تاسیس خود در سال ۱۹۸۲ در طبقه‌بندی بین‌المللی به یک سازمان تروریستی تبدیل شده است".


صفحه مذکور در ادامه توییت خود علاوه بر پرچم رژیم صهیونیستی پرچم کشورهای ایالات متحده، انگلیس، هلند، آلمان، آرژانتین، پاراگوئه، ژاپن، اکوادور و کلمبیا را منتشر کرد و مدعی شد، این کشورها حزب‌الله را یک "سازمان تروریستی" خوانده‌اند. از کشورهای عربی نیز بحرین و عربستان این حزب را به عنوان یک "سازمان تروریستی" طبقه بندی کرده‌اند.


ارتش رژیم صهیونیستی با اظهارات مغرضانه در پایان توییت افزوده است: "وقتش رسیده که اطلاعات درباره حزب‌الله در ویکیپدیا به‌روز شود".


این اظهارات فرافکنانه زمانی مطرح می‌شود که سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب‌الله لبنان در سخنرانی روز سه شنبه خود به صهیونیست‌ها هشدار داد با «دم شیر بازی نکنند» و مقاومت هرگز معادله‌ای را که ترسیم کرده کنار نخواهد گذاشت.


وی افزود: در هر جنگ آتی، جبهه داخلی اسرائیل، با آنچه که این رژیم از زمان تأسیسش ندیده، مواجه خواهد شد.


سید مقاومت، رئیس ستاد کل ارتش این رژیم را که این اواخر مقاومت را تهدید کرده بود، خطاب قرار داد و گفت: اگر شهرهای ما را زدید ما مقابله به مثل خواهیم کرد.


انتهای پیام