اشرفی: امیدوارم سهمیه تیمی ریکرو را بگیریم/هنوز به آمادگی لازم نرسیده ایم

اشرفی: امیدوارم سهمیه تیمی ریکرو را بگیریم/هنوز به آمادگی لازم نرسیده ایم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، صادق اشرفی در خصوص لیگ برتر تیراندازی با کمان و قهرمانی تیم دانشگاه آزاد اظهار داشت: لیگ با وجود تعطیلی و کرونا از سطح بالایی برخوردار بود و تمام‌ملی‌پوشان در تیم‌ها پخش شده بودند. ما شاهد یک لیگ پویا بودیم.


وی ادامه داد: در تیم دانشگاه آزاد کنار میلاد وزیری بودم و در مسابقات جهانی هم کنار هم هستیم و این کمک می‌کند عملکرد بهتری داشته باشیم.


ملی‌پوش ریکرو ایران در خصوص اعزام‌های برون‌مرزی عنوان کرد: ۱۴ فرودین برای برگزاری اردو و شرکت در مسابقات ترکیه اعزام خواهیم شد بعد از آن اگر مسابقات به خاطر کرونا لغو نشود جام‌جهانی چین را در پیش داریم و بعد از آن برای کسب سهمیه المپیک به فرانسه سفر خواهیم کرد.


اشرفی همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر احداث خوابگاه، گفت: ما سالها درگیر اسکان بودیم. شعبانی بهار رئیس فدراسیون بهترین پایه‌ریزی را برای این رشته کرد و خوابگاه احداث شد که بعد از این دغدغه خوابگاه بر طرف خواهد شد.


اشرفی در خصوص آمادگی کمانداران برای حضور در مسابقات کسب سهمیه، عنوان کرد: به خاطر بحران کرونا و شیوع این بیماری ماه‌ها اردوها و مسابقات تعطیل بود. حدود ۵-۶ ماه است که در اردو هستیم و هنوز به آن سطح از آمادگی نهایی نرسیدیم. قطعا مربیان و کادر فنی برنامه‌ریزی می‌کنند تا با حداکثر توان و آمادگی در مسابقات شرکت کنیم.


وی درباره شانس کسب تیمی در ریکرو، خاطرنشان کرد: تعطیلی مسابقات و تمرینات برای اکثر کشورها وجود داشته است. امیدوارم به سطحی از آمادگی برسیم و با کمک خداوند و تلاشمان به سهمیه تیمی برسیم.


انتهای پیام/