اعلام جزئیات برگزاری دیدار دربی هنرمندان یابود درگذشتگان کرونایی

اعلام جزئیات برگزاری دیدار دربی هنرمندان یابود درگذشتگان کرونایی

به گزارش  خبرگزاری فارس، در یک دیدار نمادین ستارگان قرمز و آبی سینما و موسیقی ایران به مصاف هم می‌روند.


هومن جوادی مدیر عامل باشگاه ستارگان هنر ایران و همچنین طراح و  مدیر برگزاری دربی هنرمندان گفت: این بازی چهارمین دربی ستارگان قرمز و آبی هنر ایران است که با حضور چهره های محبوب و برجسته برگزار می شود.


وی در ادامه افزود: ما هرساله این دیدار نمادین و جذاب را برگزار می‌کنیم و امسال این مسابقه را یادبود هنرمندان و ورزشکارانى مثل چنگیز جلیلوند، پرویز پورحسینى، مهرداد میناوند و علی انصاریان عزیز که بر اثر بیمارى کرونا از بین ما رفتند و جهت گرامیداشت کادر درمان و شهداى سلامت انجام خواهیم داد.


مدیرعامل باشگاه هنرمندان در ادامه خاطر نشان شد: روز ۲۷ بهمن تعدادی از بازیکنانی که در این مسابقه حضور دارند رو در روی خبرنگاران خواهند نشست. در این کنفرانس خبری بنده به عنوان برگزار کننده مسابقه همراه کامبیز دیرباز، منوچهر هادى و بهرنگ علوى از تیم قرمز بهنام بانى، بهرام افشارى و حامد برادران از تیم آبی حضور خواهیم داشت.


جوادی ادامه داد: کامبیز دیرباز، منوچهر هادى، محسن تنابنده، بهرنگ علوى، هومن جوادى، بهنام بانى، پویا امینى، کامران تفتى، حامد برادران، بهرام افشارى، بابک زرین، محسن ابراهیم زاده، امیر مقاره و بازیکنانی چون محمدرضا مهدوى، پرویز برومند، رضا جبارى، مهدى پاشازاده، رضا عنایتى و ...در ترکیب تیم های قرمز و آبی قرار دارند.


همچنین سهیل سعادتمندی نیز به عنوان مدیر روابط عمومی و رسانه ای در کنار ستارگان هنر ایران همراه ما خواهد بود.


انتهای پیام