اقلیمی: هیچ تحلیلی برای کسب سهمیه نداریم/طالبیان بعد از ۱۳ سال به اینجا رسید

اقلیمی: هیچ تحلیلی برای کسب سهمیه نداریم/طالبیان بعد از ۱۳ سال به اینجا رسید

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، ایرج اقلیمی درباره وضعیت ملی‌پوشان آبهای آرام گفت: دور جدید تمرینات ما از شنبه آغاز شده و همچنان ادامه خواهد داشت تا مسابقات لیگ برگزار شود. بعد از آن ما انتخاب نهایی را خواهیم داشت تا تیم برای حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک بسته شود.


وی افزود: ۱۵ تا ۱۷ اردیبهشت مسابقات قرار است در تایلند برگزار می شود. با توجه به رکوردهایی که بچه‌ها دارند کمیته فنی تصمیم می‌گیرد تا کسانی که شانس نزدیکتری براساس سهمیه دارند اعزام شوند. 


سرمربی آبهای آرام درباره شانس کسب سهمیه خاطرنشان کرد: ما هیچ تحلیلی برای کسب سهمیه نداریم چون در یکسال اخیر مسابقه‌ای برگزار نشده است نمی‌دانیم رقبا در چه سطحی هستند. در برخی از مواد مانند کانوی تک نفره، کایاک تک نفره و حتی دو نفره شانس داریم اما نمی‌توان الان تحلیل کرد. 


وی در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه ورزشکاران مسابقه شرکت نکردند و مستقیم برای کسب سهمیه المپیک می روند این موضوع شما را نگران می کند عنوان کرد:
از فروردین تا مهرماه ما هیچ مسابقه و اردویی نداریم اما بعد از آن هم لیگ برگزار شد و هم قهرمانی کشور که اینها تاثیرگذار است تا بچه‌ها در شرایط مسابقه قرار بگیرند. البته فکر می‌کنم بعضی از کشورها هم مانند ما هستند. 


اقلیمی درباره اینکه آیا به ترکیب خود رسیده‌اید، گفت: هنوز خیر، در کایاک مردان چند ماده داریم و فعلا تمرین می‌کنیم، تست می‌گیریم، شرایط خوب بود در چند ماده بچه‌ها را اعزام می‌کنیم. 


سرمربی تیم ملی آبهای آرام در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه احمدرضا طالبیان تا چند وقت دیگر مکن است از قایقرانی برود آیا ما توانسته‌ایم پشتوانه سازی کنیم عنوان کرد: ۱۲ - ۱۳ سال طول کشید طالبیان به اینجا رسیده است. او در مسابقات متعدد شرکت کرد، الان شرایط خوب است و ما پشتوانه داریم اما هنوز زود است و نباید الان انتظار داشته باشیم که جایگزینی برای طالبیان باشد.


وی همچنین درباره زنان اعزام به تایلند، گفت: باید ۲ هفته در قرنطینه باشیم فکر می‌کنیم اول اردیبهشت اعزام شویم. زودتر از این موعد امکان سفر نیست و میزبان این شرایط را فراهم نمی‌کند. 


انتهای پیام/