الهویی: از گل گهر بابت اشتباه داوری عذرخواهی نمی کنند/پرسپولیس کار دشواری مقابل ما دارد

الهویی: از گل گهر بابت اشتباه داوری عذرخواهی نمی کنند/پرسپولیس کار دشواری مقابل ما دارد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، سعی الهویی در نشست خبری دیدار معوقه هفته دهم لیگ برتر بین گل گهر و پرسپولیس اظهار داشت: خیلی خوشحالم فردا فرصت داریم یک بازی خوب را به نمایش بگذاریم. رقیب ما یک باشگاه بزرگ و تیم باکیفیت است که از لحاظ فنی در این چند سال ثبات خیلی خوبی داشته که نتیجه این موضوع در بخش فنی و بازیکنان را می توانید در نتایج چهار سال اخیر و قهرمانی هایش ببینید.


وی افزود: از طرفی حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا نشان می دهد جزو تیم های کیفیت فوتبال ایران است. دیدار سختی داریم اما گل گهر هستیم و امسال توانسته این کیفیتی بالاتر از سال قبل ارائه بدهیم. تیم ما فردا خود را به عنوان یک تیم صاحب سبک ثابت می کند و فوتبال باکیفیتی ارائه می دهیم.


مربی تیم گل گهر اضافه کرد: شاخص های فوتبال مدرن را از خود نشان می دهیم و مطمئن باشید همانگونه که فردا بازی دشواری برای ما است، این مسابقه برای پرسپولیس بسیار دشوارتر خواهد بود. در هفته های اخیر به روند خوب مان بازگشته ایم و بچه ها توانسته اند کیفیت خوب خود را با کسب نتیجه همراه کنند.


 الهویی ادامه داد: هرچند در بازی های اخیر داوری ها به ضرر ما بوده است‌. قبل از این وقتی حرف می زدیم دوستان می‌گفتند اعتراض نکنید یا اینکه به دلیل باخت اعتراض می کنید اما پس از برد مقابل گل گهر بار دیگر می گوییم اشتباه داوری علیه تیم ما رخ داده است‌ که همه کارشناسان داوری درباره این مسابقه حرف زدند اما برخلاف سایر تیم ها و دوستان هیچ داور و مجموعه ای قصد پذیرش اشتباه و معذرت خواهی از مجموعه گل گهر را ندارد.


وی عنوان کرد: از این بی عدالتی ها متاسف هستیم. شاید برخی دوست نداشته باشند اما تلاش می کنیم عدالت در فوتبال حاکم شود. از طرفی خیلی خوشحالیم هستیم که هفته به هفته در کنار رشد فنی گل گهر، رشد شخصیتی بازیکنان را هم می بینیم. بازیکنان حرفه ای بسیار. باکیفیتی داریم و بازیکنان اصلی و ذخیره همه یکدل و یک صدا هستند.


مربی تیم گل گهر تصریح کرد: بازیکنان ما در کنار کیفیت بالایی که در بخش فنی از خودشان نشان می دهند از لحاظ ذهنیتی هم حرفه ای تر شده و نسبت به ابتدای فصل قلب شجاع تری دارند. یادمان نرود ابتدای فصل در یک بازی در شرایطی که یک بر صفر در خانه حریف جلو بودیم پس از پنالتی اشتباهی که داور علیه گل گهر گرفت نتوانستیم خودمان را کنترل کنیم و دو بر یک شکست خوردیم.


الهویی اضافه کرد: مقابل نساجی همین سناریو تکرار شد اما تیم ما آنقدر بازیکنان باکیفیت و قوی دارد که با تمام وجود بازی کرده و با قلب شجاع و ذهن حرفه ای شان خیلی راحت کیفیت شان را در نیمه دوم این مسابقه نشان دادند و‌ توانستیم پیروز شویم. این اتفاق ها نشان دهنده رشد فنی و نگرشی گل گهر است که اتفاق بسیار مثبتی برای ما است‌.


وی ادامه داد: باید از مسئولان باشگاه و کارخانه گل گهر به دلیل احداث ورزشگاه باکیفیت شهید سلیمانی تشکر کنم و امیدوارم بازی خوبی را همراه با نتیجه خوب مقابل پرسپولیس انجام بدهیم.


مربی گل گهر افزود: در نیم فصل دوم بازیکنان باکیفیتی به مجموعه ما اضافه می شوند. اکنون تیم قوی هستیم اما تیم فصل دوم قوی تر می شویم.


الهویی درباره نفرات مصدوم و محروم گل گهر توضیح داد: گادوین منشا را در اختیار نداریم اما امیدوارم عدالت های اینچنینی برای تمام تیم ها، بازیکنان و مجموعه ها اتفاق بیفتد. هرچند تاکنون چنین موضوعی نبوده است. محسن کریمی و پیمان رنجبری را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم اما سایر نفرات آماده هستند.


انتهای پیام/