امیدی: امیدوارم لیگ بوکس ادامه دار باشد

امیدی: امیدوارم لیگ بوکس ادامه دار باشد

ولی الله امیدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص برگزاری مسابقات لیگ برتر بوکس، اظهار داشت: بیشتر از یک دهه بود که پیکارهای بوکس لیگ برتر باشگاههای کشور برگزار نمی‌شد. هر رشته ورزشی برای رشد و پیشرفت، به برگزاری لیگ نیاز دارد. ورزشکاران با قرار گرفتن در کوران مسابقات، با پوشش اشتباهات‌شان آب دیده‌تر و پخته‌تر می‌شوند. مسئولان و رییس فدراسیون بوکس برای از سر گیری مجدد لیگ خیلی تلاش کردند. به طور حتم در آینده از دل همین رویدادها، پدیده‌های خوبی به بوکس ایران معرفی خواهند شد و در رقابتهای آسیایی و جهانی حرفی برای گفتن خواهیم داشت.


وی افزود: کار بسیار خوبی برای رشته بوکس اتفاق افتاد که مسابقات لیگ دوباره راه اندازی شد. امیدوارم ادامه دار باشد و سالهای بعد هم با حضور تماشاگران و علاقمندان در سالن مسابقات، پیکار مشتزن‌های‌مان باشکوه‌تر و به بهترین شکل برگزار شود.


سرمربی تیم بوکس باران پل اراک در مورد وضعیت نماینده استان مرکزی در مسابقات لیگ هم گفت: با حمایت‌های که از سوی اسپانسرمان و شهرداری اراک شده‌ایم، نفرات خیلی خوبی را جذب کرده‌ایم. 40 درصد از نفرات تیم باران پل اراک، بوکسورهای شهر خودمان خواهند بود و مابقی هم ملی‌پوشان بوکس کشورمان هستند.‌ مسلما‍ً برای کسب مقام و ایستادن روی سکوی مسابقات لیگ بوکس، پای به این پیکارهای گذاشته‌ایم و تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا قهرمان لیگ شویم.


وی ادامه داد: در مرحله نخست نیز با تیم‌های خدمات خودرویی قبادی اردبیل، بیمه حکمت تهران، شهید همت تهران و هیأت کرمانشاه مسابقه خواهیم داشت. در مرحله نیمه نهایی هم برای کسب عنوان قهرمانی با رقبای خود در گروه دوم خواهیم جنگید.


انتهای پیام/ش