بخشی: تمام تمرکزمان رسیدن به فینال بود/ توقع از شهرداری کرج بالا رفته است

بخشی: تمام تمرکزمان رسیدن به فینال بود/ توقع از شهرداری کرج بالا رفته است

امیر بخشی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد صعود تیم شهرداری کرج به نیمه نهایی لیگ  تنیس روی میز اظهار داشت: بازی‌های خوبی را در دور برگشت به نمایش گذاشتیم و خوشبختانه قبل از پایان رقابت‌ها صعود خود را به نیمه نهایی قطعی کردیم.


وی ادامه داد: در دور برگشت با توجه به اینکه تیم‌ها شناخت خوبی از هم پیدا کرده بودند و مشخص بود که همه تمرینات خوبی را پشت سرگذاشته‌ بودند. ما هم 4 ماه برای بازی ها برنامه داشتیم و می‌دانستیم که چه کار می‌کنیم.


سرمربی تیم تنیس روی میز شهرداری کرج عنوان کرد: در این فصل با نتایج و عملکردی که داشتیم سطح توقع از تیم ما بالا رفته است. یکی از مهمترین عوامل موفقیت تیم‌مان این است که بازیکنان و کادرفنی با هم همدل بودند و باعث شد تا فینال برسیم.


بخشی در مورد اینکه پیش بینی می‌شود این تیم با فراسنج فینالست شوند، تاکید کرد: نمی‌توان پیش بینی کرد، اما از همان ابتدا تمام تمرکز ما روی رسیدن به فینال بود. بچه‌های ما در این مدت با عملکردی که داشتیم به اعتماد به نفس و خودباوری خوبی رسیدند.


وی در مورد عملکرد حمیدرضا طاهرخانی بازیکن ملی‌پوش این تیم گفت: طاهرخانی یکی از بازیکنان شاخص و کلیدی ما بوده و تمام بازی‌های خود را هم برد. حضور او کمک زیادی به تیم کرده و امیدواریم در ادامه فصل هم موفق باشیم.


انتهای پیام/