تارتار: به جز پرتاب اوت تاکتیک‌های دیگری هم داشتیم/داور تحت تاثیر نام حریف و صدای بازیکنان سوت می‌زد

تارتار: به جز پرتاب اوت تاکتیک‌های دیگری هم داشتیم/داور تحت تاثیر نام حریف و صدای بازیکنان سوت می‌زد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مهدی تارتار در نشست خبری بعد از شکست تیمش در بازی با پرسپولیس اظهار داشت: جا دارد به آقای فیروز کریمی به خاطر از دست دادن همسرش تسلیت بگویم.


وی افزود: بازی با پرسپولیس که 4 بار قهرمان شده و 2 بار به فینال آسیا رفته بود سخت است. ما اصلا به این تیم در نیمه اول اجازه استفاده از فرصت‌ها را ندادیم ولی در یک صحنه غفلت کردیم. یکی دو موقعیت خوب داشتیم که یکی از آنها را سید جلال حسینی با این سن و سال و با تجربه از روی خط دروازه برگشت داد. در نیمه دوم بازیکنان ما خوب کار کردند و فرصت‌های خوبی حتی از پرسپولیس بهتر داشتیم ولی در خط دفاع و دروازه نیاز به تقویت داریم تا در نیم فصل دوم تیم بهتری داشته باشیم. به پرسپولیس هم که تیم با برنامه ای نشان داد تبریک می‌گویم.


وی در خصوص اینکه آیا تیمش تاکتیکی دیگری به جز اوت داشت یا خیر گفت: اگر بازی را ببینید حتما تاکتیک های دیگری هم داشتیم. در این فصل 13 گل به جز پرتاب اوت زده‌ایم و از روی این تاکتیک فقط 2 گل وارد دروازه رقبا کردیم.


تارتار  در خصوص سوت‌های پیاپی داور به هنگام پرتاب اوت‌های بلند محمدی گفت:به نظرم  داور بازی تحت تاثیر نام حریف بود.او هر زمان می‌خواست خطری روی دروازه پرسپولیس ایجاد شود با صدای بازیکنان حریف سوت می‌زد. امیدوارم تصمیمات او در محوطه جریمه حریف درست بوده باشد، حتی می‌شد یک پنالتی برای تیم ما بگیرد اما در هر صورت در این زمینه باید کارشناسان نظر بدهند.


سرمربی تیم فوتبال پیکان تصریح کرد: آقای عادل جزو داوران با کیفیت فوتبال ما است و من امیدوارم در آن صحنه‌ها درست قضاوت کرده باشد.


انتهای پیام/