تمجید مطبوعات اسپانیا از مسی و بارسا / مارکا: قدم بزرگ اتلتیکو به سوی قهرمانی

تمجید مطبوعات اسپانیا از مسی و بارسا / مارکا: قدم بزرگ اتلتیکو به سوی قهرمانی

به گزارش خبرگزاری فارس، مطبوعات اسپانیا در روز یکشنبه 26 بهمن – 14 فوریه در خصوص مهمترین اتفاقات فوتبال در این کشور صحبت کردند. بررسی روزنامه‌های روز گذشته اسپانیا را در اینجا بخوانید.


شب گذشته بارسلونا مقابل آلاوس با درخشش مسی، طوفانی به پا کرد و 5 گل حریف را درهم کوبید. رسانه‌های بارسایی به تمجید از نمایش آبی‌اناری‌ها پرداختند و از لئو مسی نوشتند.


موندو دپورتیوو چاپ بارسلونا تیتر «دست‌های مقدس» را به روی جلد برد و از عملکرد فوق العاده مسی و ترینکائو نوشت. موندو نوشت که این تیم پیش از دیدار مقابل پاریس در لیگ قهرمانان اروپا، نمایشی دیدنی از خود به اجرا گذاشت و اعتماد به نفس خود را به رخ فرانسوی‌ها کشید.


رسانه بارسایی از سیستم چرخشی کومان نیز نوشت و از استراحت دادن سرمربی آبی‌اناری‌ها به بازیکنان تاثیرگذار حرف زد.


اسپورت چاپ بارسلونا تیتر «دست کوچک؛ حالا برو به سمت پاریس» را به روی جلد برد و از نمایش درخشان یاران مسی مقابل آلاوس پیش از دیدار مقابل پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا نوشت.


بارسلونا هفتمین برد متوالی خود را در لالیگا بدست آورد و کومان از سیستم چرخشی استفاده کرد و به برخی بازیکنان مثل بوسکتس، دی یونگ و آلبا استراحت داد.


image


اما رسانه‌ها مادریدی از پیروزی اتلتیکومادرید مقابل گرانادا نوشتند و از اقتدار تیم سیمئونه و صدرنشینی آنها حرف زدند.


مارکا تیتر «قدمی بزرگ به سوی قهرمانی» را به روی جلد برد و از گلزنی مارکوس یورنته و آنخل کورئا صحبت کرد.


آ.اس چاپ مادرید نیز با تیتر« صدرنشینان یک لحظه هم استراحت نمی‌کنند» از درخشش اتلتیکومادرید نوشت و برد آنها مقابل گرانادا را یک پیروزی مهم دانست.


در جدول لالیگا، اتلتیکومادرید با یک بازی کمتر و 54 امتیاز صدرنشین است و بارسلونا و رئال مادرید با 46 امتیاز در رده‌های دوم و سوم قرار دارند.


image


انتهای پیام/