تنیس آزاد استرالیا| جدال ویلیامز و هالپ در یک‌چهارم/ جوکوویچ به زورف رسید

تنیس آزاد استرالیا| جدال ویلیامز و هالپ در یک‌چهارم/ جوکوویچ به زورف رسید

به گزارش خبرگزاری فارس، در ادامه رقابت‌های تنیس آزاد استرالیا امروز در مرحله یک هشتم سیمونا هالپ بخت ۲ قهرمانی زنان جهان و سرنا ویلیامز مقابل حریفان‌ شان پیروز شدند تا در مرحله یک چهارم به مصاف هم بروند.

هالپ در دیدار امروز ۲ بر یک مقابل ایگا اسویاتک پیروز شد. سرنا ویلیامز هم با نتیجه مشابه ۲ بر یک از سد سابالنکا گذشت.

هالپ درباره دیدار با ویلیامز، اظهار داشت: من برای پیروزی در این دیدار نیاز دارم که بهترین بازی تنیس خود را ارائه دهم. من قبلاً با سرنا مسابقه داده‌ام و منتظر یک بازی طولانی هستم.

در بخش مردان، نواک جوکوویچ مرد شماره یک جهان موفق شد با وجود آسیب‌دیدگی میلوس رائونیچ را با نتیجه ۳ بر یک و با امتیازهای ۷-۶، ۴-۶، ۶-۱، ۶-۴ شکست دهد و راهی نیمه‌نهایی شود.

جوکوویچ بعد از این بازی، گفت: این مصدومیت برای رقابت و بازی به اندازه کافی خوب است. واضح است که اگر در شرایطی نباشم که بتوانم وارد زمین شوم و به خودم فرصت برنده شدن در یک مسابقه را بدهم، اینجا نخواهم بود.


imageوی افزود: شرایط ایده آل نیست اما امروز حالم بهتر شد. من آمادگی زیادی برای این مسابقه نداشتم و از دو شب قبل تاکنون هیچ توپ تنیسی را دست نزده‌ام.

مرد شماره یک تنیس جهان یادآور شد: این یک گرنداسلم بوده و برای من در این مرحله به معنای همه چیز است. اگر مسابقات دیگری بود احتمالاً بازی نمی‌کردم.

در دیگر دیدار امروز مردان، دومینیک تیم بخت ۳ قهرمانی با نتیجه ۳ بر صفر مقابل گریگور دمیتروف مغلوب شد‌. الکساندر زورف هم با برتری ۳ بر صفر مقابل لاجووویچ به یک چهارم صعود کرد و حریف جوکوویچ شد.

انتهای پیام/