جلالی: هفته آینده خبرهای خوبی به هواداران نساجی می‌دهیم/ با 50 بازیکن مذاکره کردیم

جلالی: هفته آینده خبرهای خوبی به هواداران نساجی می‌دهیم/ با 50 بازیکن مذاکره کردیم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس از مازندران، مجید جلالی سرمربی نساجی مازندران در نشست خبری پیش از بازی مقابل گلگهر سیرجان با بیان اینکه هر روزی که از کارم در نساجی می‌گذرد نسبت به آینده تیم امیدوارتر می‌شوم، اظهار کرد: به آن‌چیزی که درحال انجام هستیم و همکاری باشگاه و بازیکنان را می‌بینیم، آنها آنقدر خوب هستند که به ما انرژی می‌دهند. این‌ها باعث شده تا حس خوبی نسبت به کار در نساجی پیدا کنیم و هم به آینده امیدوار باشیم. به هواداران می‌گوییم که ما به‌شدت در حال تلاش هستیم و این بازیکنان خوبی که دور هم جمع شده‌اند، اشتیاق زیادی برای رقم زدن روزهای خوب دارند و به‌طور حتم و لطف خداوند روزهای خوب نساجی را شاهد خواهیم بود.


وی با اشاره به اینکه بازیکنان زیادی آسیب‌دیده هستند و محروم هم داریم، افزود: احسان قهاری، مجتبی ممشلی، محمدمهدی نظری، عرفان گل‌محمدی و  محمود قائدرحمتی مصدوم هستند، سعید بیگی و مهرداد بایرامی هم محروم هستند. بازیکنان جوانی را برای این بازی از تیم‌های پایه به‌کار گرفتیم و نسبت به عملکرد و شایستگی آنها اطمینان کامل داریم. این‌ها سرمایه‌های بزرگی برای نساجی هستند.


سرمربی نساجی مازندران در پاسخ به این سوال که تیم نساجی می‌خواهد با دفاع فشرده امتیاز بگیرد، خاطرنشان کرد: فقط مقابل استقلال دفاع فشرده داشتیم که اقتضای آن بازی بود، در بازی با شهرخودرو کاملاً بازی پایاپایی داشتیم و در مقابل ذوب‌آهن هم کاملاً یک بازی برتر داشتیم. الان با تمریناتی که انجام می‌دهیم، به مرحله‌ای رسیدیم که به امید خدا امتیازگیری ما از این هفته آغاز می‌شود.


جلالی در پاسخ به این سوال که آیا با بازیکنی توافق شده که در بازی بعدی بتوانید استفاده کنید، تصریح کرد: طی ده روز گذشته حدود ۵۰ بازیکنی که احتمال می‌دادیم بتوانیم آنها را جذب کنیم، از طرق مختلف با آنها صحبت کردیم. خیلی‌ها را هم از طریق مدیر برنامه‌ها پیگیری کردیم. اقدامات خوبی انجام دادیم و به نتایج خوبی هم رسیدیم. ان شاالله هفته آینده تا روز دوشنبه یا سه‌شنبه بتوانیم خبرهای خوبی به هواداران بدهیم.


وی درخصوص چمن ورزشگاه شهدای ساری گفت: فرصت نکردم از این ورزشگاه بازدید کنم.


سرمربی نساجی مازندران خطاب به هواداران بیان کرد: حس و حال آنها را می‌فهمم و می‌دانم نگران تیم هستند. صحبت‌های آنها را می‌شنوم و حالات آنها را درک می‌کنم. نگران نباشند، مسیر خوبی را پیش گرفته‌ایم و به لطف خدا به موفقیت می‌رسیم. با کمک همه این تیم در لیگ برتر حفظ می‌شود و روزهای خوبی در انتظار ماست.


انتهای پیام/۳۱۴۱/ج