حاج‌محمد:‌ فکری مربی شش دانگی نیست!

حاج‌محمد:‌ فکری مربی شش دانگی نیست!

مهدی حاج‌محمد پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با ایسنا، درباره شکست آبی‌پوشان پایتخت مقابل سپاهان در هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد:  من بازی را که دیدم، به این نتیجه رسیدم که استقلال خوب بازی کرد و دروازه‌بان روی یک توپ بد، گل‌های ابتدایی خورد. استقلال بازی خوبی ارائه داد اما فوتبال است و یک موقع این مسائل پیش می‌آید . شاید استقلال مقابل سپاهان حقش نبود ۲ بر صفر شکست بخورد.


او ادامه داد: محمود فکری هم تازه آمده است و باید ببینیم این تیم در نیم فصل دوم عملکرد بهتری خواهد داشت یا خیر. استقلال هر چه چلوتر می‌رود، کیفیت بهتری از خودش ارائه می‌دهد. مربی باید با قایدی بیشتر صحبت کند چون ییشتر گل‌ها از جناح راست به ثمر می‌رسد و این بازیکن با حریف خود در آن منطقه کاری ندارد و بازیکن حریف به راحتی حمله می‌کند.


پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره وضعیت استقلال در نیم‌فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: نیم‌فصل دوم استقلال نتیجه بهتری از نیم‌فصل اول خواهد گرفت. الان چون زد و خورد زیاد شده است و تیم‌ها همه در یک سطح هستند. شما حساب کنید که چند تیم، به نسبت بالای ۲۰ تا ۲۴ امتیاز دارند. آن تیمی که باید قهرمان شود، باید بالای ۳۰ امتیاز داشته باشد و فکر می‌کنم که استقلال بتواند در نیم فصل دوم عملکرد بهتری از خودش نشان دهد.


او در پایان درباره انتقاداتی که به کادر فنی می‌شود و محمود فکری را مقصر این اتفاقات می‌داند، خاطرنشان کرد: کسی که کادر فنی را اداره می‌کند، باید یک فردی را بیاورد که تیم‌ها را خوب آنالیز کند. در کنار محمود فکری، افراد با رزومه‌ای وجود ندارند. فکری باید زمان بیشتری داشته باشد تا خودش را ثابت کند تا ببینیم نتیجه چه می‌شود. فکری مربی شش دانگی نیست. شش دانگ بودن شاخص‌های خاص خودش را دارد و باید هیچ اشتباهی نداشته باشد تا به او بگوییم که مربی شش دانگی است. هیچ مربی‌ای شش دانگی نیست. امیدوارم استقلال در ادامه عملکرد بهتری از خودش نشان دهد و شاهد قهرمانی این تیم در لیگ برتر باشیم.


انتهای پیام