حزب الله لبنان ویدیویی از سایت‌های نظامی رژیم صهیونیستی منتشر کرد+ عکس

حزب الله لبنان ویدیویی از سایت‌های نظامی رژیم صهیونیستی منتشر کرد+ عکس

به گزارش ایسنا، به نقل از المیادین، رسانه وابسته به حزب الله با انتشار صحنه هایی از پایگاه‌های نظامی اسرائیل گفت: ای صهیونیست‌ها، شما اهداف نظامی و امنیتی در داخل شهرهایتان دارید.


پس از تهدیدات آویو کوخاوی ، رئیس ستاد ارتش رژیم صهیونیستی به تغییر معادلات نظامی با مقاومت لبنان و همچنین هدف قرار دادن اماکن غیرنظامی لبنان، با ادعای وجود سایت‌های نظامی حزب الله در آنجا، حزب الله به سرعت به این تهدیدها پاسخ داد.


سید حسن نصرالله، دبیرکل حزب الله پیشتر طی سخنرانی خود خطاب به رهبران صهیونیست گفت: اگر تجاوزی انجام شود و شما جنگی را تحمیل کنید، ما وارد این جنگ خواهیم شد، اما من خیلی واضح می گویم که اگر شما شهرها و روستاهای ما را هدف قرار دهید، ما شهرها و روستاهای شما را هدف قرار خواهیم داد.


پس از تهدید سید نصرالله، رسانه جنگ مقاومت اسلامی صحنه هایی از سایت‌های نظامی رژیم صهیونیستی را که در داخل اماکن مسکونی اراضی اشغالی واقع شده‌اند، منتشر کرد.


برخی ناظران تاکید کردند که به دست آوردن مکان سایت‌ها با این حجم دقت کار آسانی نیست و بنابراین صرف عکسبرداری و موقعیت‌یابی آن یک دستاورد مهم اطلاعاتی برای مقاومت و سلاح بازدارنده آن است.انتهای پیام