حسن روحانی: هدفمان کسب بهترین نتیجه در المپیک است

حسن روحانی: هدفمان کسب بهترین نتیجه در المپیک است

حسن روحانی در گفتگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت تیم ملی کاراته در راه حضور در رقابت های لیگ جهانی استانبول و مراکش، اظهار کرد: مرحله ششم اردوی تیم ملی در حال برگزاری است و تا بیست و هفتم ادامه دارد. بعد از آن بچه ها در لیگ حاضر می شوند، سپس از دوم تا نهم اسفند اردوی بعدی در باشگاه انقلاب برگزار می شود. تمریناتمان در دانشگاه علامه طباطبایی پیگیری می شود و جا دارد از مسئولان دانشگاه تشکر کنم که امکانتشان را در اختیار ما قرار دادند.


مربی تیم ملی کاراته افزود: برنامه های تیم ملی به خوبی در حال اجراست و خوشبختانه بچه ها شرایط خوبی دارند. فقط صالح اباذری به دلیل مصدومیت در اردو حضور ندارد. فدراسیون و کمیته المپیک تمام تلاششان را می کنند تا تیم ملی در شرایط خوبی به تمرینات ادامه بدهد.


وی خاطرنشان کرد: اگر شرایط کرونا اجازه دهد قصد داریم با تمامی نفراتمان در مسابقات استانبول شرکت کنیم تا بچه ها بعد از یک سال بتوانند محک بخورند، مخصوصا ذبیح الله پورشیب و سجاد گنج زاده که می خواهند در مسابقات گزینشی مراکش شرکت کنند، رقابت های استانبول اهمیت زیادی دارد. در مجموع بچه ها شرایط خوبی دارند و با انگیزه در حال تمرین هستند. امکانات بسیار خوبی داریم. تیم یکدست، منضبط و با شخصیتی داریم و امیدوارم بتوانیم به همین شکل جلو برویم تا در المپیک بهترین نتایج را بگیریم.


روحانی افزود: سوپر لیگ هم برای ملی پوشان میدانی برای محک آن ها خواهد بود. بعد از یک سال دوری از میادین قرار است به میدان بروند و باید ببینیم بچه ها چه وضعیتی دارند. البته کار سختی دارند اما امیدواریم هر چه به سمت جلو می رویم شرایط بچه ها به مرور خوب شود.


وی درباره اعلام حمایت رییس کمیته المپیک از کاراته در بازدید از فدراسیون گفت: آقای صالحی امیری قول مساعد داد تا هر چه سریعتر سالن شماره ۹ مجموعه انقلاب تجهیز شود تا ما هم تمریناتمان را در سالن اختصاصی خودمان انجام دهیم. در حال پهن کردن تاتامی سالن هستند و فکر می کنم تا پایان سال سالن آماده استفاده تیم ملی کاراته شود. 


مربی تیم ملی کاراته در پایان گفت: تمام تلاشمان این است با همه بازیکنانمان در رقابت های استانبول شرکت کنیم و فقط فکر می کنم صالح اباذری را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشته باشیم. باید ببینیم شرایط فدراسیون و برگزاری مسابقات به چه صورتی است تا درباره اعزام نفراتمان تصمیم نهایی را بگیریم.


انتهای پیام