حضور مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه در جمع کادرفنی و بازیکنان سپاهان

حضور مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه در جمع کادرفنی و بازیکنان سپاهان

به گزارش خبرگزاری فارس، مدیرعامل شرکت فولادمبارکه صبح امروز پنج‌شنبه سی‌ام بهمن‌ماه در جمع اعضای هیات مدیره و بازدید از قسمت‌های مختلف باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان با اشاره به نقش مثبت این باشگاه در عرصه ورزش تصریح کرد: یکی از بخش‌هایی که می‌تواند نشاط و شادابی را به جامعه تزریق کند ورزش است. باشگاه سپاهان با عملکرد بسیار خوب خود در تمامی حوزه‌ها به این مهم که خواسته مقام معظم رهبری نیز می‌باشد دست یافته است.


حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از مدیرعامل، مدیران و کارکنان باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان اعلام نمود: الگوبرداری باشگاه سپاهان از باشگاه‌های برتر جهان در راستای ارتقاء اهداف و رویکردها بسیار اثر بخش بوده و در همین راستا باشگاه سپاهان توانسته است اقدام‌های بجا و موثری انجام دهد که حتماً در آینده این باشگاه نیز تاثیرگذار است.


مدیرعامل فولادمبارکه افزود: نگاه خاص و ویژه باشگاه به ورزش معلولین، جانبازان و استعدادهای درخشان و استفاده از ظرفیت آنان با نگاه امید بخشی به جامعه نیز قابل تقدیر و ستایش است. چرا که باور داریم با توجه به شرایط خاص جامعه در شیوع بیماری کرونا و مشکلات روزمره باید امید را به جامعه تزریق کرد که باشگاه سپاهان با عملکرد خوب خود آن را محقق کرده است.


در ادامه مدیرعامل فولادمبارکه در جمع بازیکنان و سرمربی تیم فوتبال این باشگاه با اشاره به موفقیت‌های اخیر این تیم گفت: بازی در مستطیل سبز قواعد خاص خودش را دارد و همگی یقین داریم تک تک اعضای تیم فوتبال سپاهان تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند تا با بازی درست و توجه به اخلاق در هر مرحله سربلند باشند‌. نتایج بدست آمده از بازی‌های گذشته نیز مبین همین نکته است که امروز در جمع شما آمدیم تا از نزدیک قدردان کوشش مجدانه شما کادر فنی و بازیکنان بزرگ باشیم.


انتهای پیام/