خوزستان می‌تواند قطب بازی‌های ساحلی کشور باشد

خوزستان می‌تواند قطب بازی‌های ساحلی کشور باشد

سیدکریم حسینی در حاشیه مسابقات جام ستارگان فوتوالی کشور که امروز (۲۴ بهمن ماه) در اهواز به پایان رسید، اظهارکرد: عزم و اراده ما این است که در کنار رودخانه کارون که شناسنامه اهواز و کشور است، بتوانیم قطب بازی های ساحلی کشور باشیم. همچنین فوتوالی یک ورزش پر تحرک و قابل توجه برای نوجوانان و جوانان است و ان شاءالله در کشور در کنار این رشته بتوانیم سایر رشته های ساحلی را هم داشته باشیم. ضمن این که اهواز و خوزستان ظرفیت بسیار بالایی در تمام رشته ها به ویژه ساحلی دارد و ان شاءالله در کنار ساحل کارون بتوانیم مسابقات، برنامه و جشنواره های بیشتری را داشته باشیم.


به گزارش ایسنا، وی عنوان کرد: در شرق و غرب رودخانه کارون ظرفیت ایجاد زیرساخت ها برای رشته های ساحلی وجود دارد، به شرط این که عزم و اراده در بین مسئولان ورزشی و مسئولان شهری باشد. گامی که هیات ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی خوزستان و فدراسیون در رشته فوتوالی برداشته است، می تواند شروع خوبی برای سایر رشته ها باشد.


رییس هیات ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی خوزستان گفت: در دو سه سال گذشته با قرار گرفتن رشته فوتوالی زیر نظر ورزش روستایی و بازی‌های بومی و محلی، خوزستان توانسته قطب این رشته در کشور باشد. در تیم ملی هم ورزشکاران و مربیان خوبی داریم و خوزستان در بین بازیکنان تیم ها نیز می تواند حرف اول را در فوتوالی بزند. به دنبال گسترش فوتوالی در خوزستان هستیم.


انتهای پیام