رویارویی لژیونر والیبال ایران با آلکنو در لیگ والیبال قهرمان اروپا

رویارویی لژیونر والیبال ایران با آلکنو در لیگ والیبال قهرمان اروپا

به گزارش ایسنا، قرار است مسابقات یک چهارم نهایی لیگ والیبال قهرمان اروپا برگزار شود که در مهمترین دیدار ها تیم زنیت کازان روسیه به مصاف اسکرا بلخاتوف خواهد رفت. 


دور رفت این مسابقات در ۲۴ فوریه (ششم اسفند ) کار خود را آغاز می کند. تقابل سرمربی جدید والیبال ایران با میلاد عبادی‌پور، ملی‌پوش والیبال ایران که برای تیم اسکرا بلخاتوف بازی می‌کند می تواند به  جذابیت های این رقابت ها بیفزاید. 


عبادی پور که در تیم لهستانی عملکرد درخشانی داشته و به عنوان بازیکن اصلی این تیم بازی می کند انگیزه زیادی دارد تا خود را به سرمربی جدید والیبال ایران نشان دهد. از طرف دیگر آلکنو هم می خواهد قدرت تیمش را به رخ همگان بکشد. 


تیم زنیت کازان روسیه در لیگ این کشور  و لیگ قهرمانان اروپا عملکرد خوبی داشته است. زنیت اکنون با ۴۸ امتیاز در رده سوم لیگ روسیه قرار دارد و این تیم موفق شده بدون شکست به مرحله یک چهارم نهایی لیگ والیبال قهرمانان اروپا راه پیدا کند. 


زنیت کازان در گروه C لیگ قهرمانان والیبال از شش بازی خود به شش پیروزی دست یافته است و تیم اسکرا در گروه A این رقابت ها موفق شد به عنوان بهترین تیم دوم به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کند. اسکرا در دور مقدماتی به چهار پیروزی و دو شکست دست یافته است.


آلکنو معتقد است که می تواند تیمش را برای بازی با اسکرا آماده کند و به نظر می آید علاقه مندان والیبال قرار است بازی جذابی را تماشا کنند. 


انتهای پیام