زنده‌روح: باید سید جلال حسینی را مهار کنیم/ جایگزین‌های منشا هم با کیفیت هستند

زنده‌روح: باید سید جلال حسینی را مهار کنیم/ جایگزین‌های منشا هم با کیفیت هستند

احمدرضا زنده‌روح در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص پیروزی گل‌گهر مقابل نساجی مازندران در بازی هفته گذشته اظهار داشت: به خاطر شرایط زمین و همچنین فوتبال بسته‌ای که تیم نساجی ارائه می‌داد، بازی سختی بود اما به برد نیاز داشتیم و باید حریف را شکست می‌دادیم. بچه‌ها زحمت کشیدند و تلاش کردیم، خدا هم کمک کرد و توانستیم به سه امتیاز مهم و با ارزش برسیم. امیدوارم در بازی روز جمعه مقابل پرسپولیس هم نتیجه خوبی بگیریم و جایگاه‌مان را در جدول بهتر کنیم.


وی در مورد بازی مقابل پرسپولیس با توجه به اینکه این تیم بردهای اخیرش را با نتایج تکراری یک بر صفر به دست آورده است، عنوان کرد: استقلال و پرسپولیس همیشه تیم‌های خوب و قابل احترامی هستند. پرسپولیس هم درست است که بردهایش را اقتصادی به دست آورده اما مهم امتیازات کامل بازی‌ها بوده که گرفته، اگر ما بخواهیم نیم‌فصل را خوب تمام کنیم باید سه امتیاز بازی روز جمعه را به دست بیاوریم. باید با تمرکز کامل مقابل این تیم قرار بگیریم. بازی خیلی سختی داریم و امیدوارم بتوانیم برنامه‌ها و تاکتیک‌هایی که کادر فنی در نظر گرفته را به خوبی در زمین پیاده کنیم تا برنده بازی باشیم.


هافبک تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در خصوص گلزنی‌های سیدجلال حسینی برای پرسپولیس در ضربات ایستگاهی اظهار داشت:‌ سیدجلال حسینی بازیکن با تجربه‌ای است  و نیاز به تعریف و تمجید ندارد اما سعی می‌کنیم او را به خوبی مهار کنیم تا در ضربات ایستگاهی روی دروازه ما خطرناک نباشد.


زنده‌روح تصریح کرد: صددرصد به برد در این بازی فکر می‌کنیم چون بازی در زمین خودمان است. ما نشان داده‌ایم که تیم با کیفیتی هستیم و می‌توانیم برنده باشیم. کافی است تمرکز و تلاش بیشتری داشته باشیم تا به سه امتیاز بازی برسیم.


وی در خصوص غیبت منشا مقابل پرسپولیس در خط حمله گل‌گهر گفت: منشا بازیکن توانمندی است و گل‌های زیادی برای‌مان زده، بودنش در زمین به تیم کمک می‌کند اما به هر حال جایگزین‌هایی در خط حمله داریم که با کیفیت هستند. امیدوارم روز بازی اتفاقات خوبی رخ بدهد و تمام بازیکنان از قابلیت‌هایشان استفاده کنند تا بتوانیم شرایط خوبی را مقابل پرسپولیس رقم بزنیم.


انتهای پیام/