سرمربی کوثر: قصد بازیکنان فقط کسب 3 امتیاز بود

سرمربی کوثر: قصد بازیکنان فقط کسب 3 امتیاز بود

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، سعید رستمی عصر امروز پس از پیروزی بازارهای روز کوثر مقابل فرش‌آرا در لیگ برتر فوتسال اظهار داشت: شرایط ما به نحوی بود که پس از تساوی هفته گذشته ما که عملاً برای ما حکم باخت را داشت و همچنین بردی که تیم حفاری کسب کرد، نیاز به این ۳ امتیاز داشتیم.


سرمربی بازارهای روز کوثر افزود: یک مقدار هیجان بازیکنان ما زیاد بود و فقط در نیمه اول توانستیم در ساختار دفاع خوب باشیم و در نیمه دوم شرایط دفاعی مطلوبی نداشتیم و این ناشی از این بود که بچه‌ها صرفاٌ به دنبال کسب سه امتیاز بودند و امیدوارم در بازی سنگین هفته آینده مقابل سن‌ایچ نیز پیروز میدان باشیم.


وی تصریح کرد: یک سری پروتکل‌های بهداشتی را فدراسیون تصویب کرده و ما هم مانند سایر تیم‌ها آن را رعایت می‌کنیم؛ الباقی نفرات حاضر در ورزشگاه به عهدهه ما نیست و تحت نظارت مجموعه برگزاری یعنی هیأت فوتبال و ناظر فدراسیون است؛ اما فکر می‌کنم تعداد نفراتی حاضر در سالنی که سرمربی فرش‌آرا اعلام کرده ضرب در ۱۰ یا ۱۵ شده‌اند.


رستمی درباره بازی با شهر ری نیز گفت: در آن بازی برای ما اتفاقاتی رخ داد که مستحق آن نبودیم  و تا حدود ۲ هفته تبعات آن را شاهد بودیم؛ اما آن اتفاقات تمام شده و تمام تمرکز خود را برای بازی با سنیچ قرار خواهیم داد.


انتهای پیام/۶۳۰۸۶/ج۱۰/