شکوری: مانده‌ام باشگاه‌های دیگر چگونه امور خود را پشت سر می‌گذارند/ به پرسپولیس هم نگاه ویژه ای شود

شکوری: مانده‌ام باشگاه‌های دیگر چگونه امور خود را پشت سر می‌گذارند/ به پرسپولیس هم نگاه ویژه ای شود

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، ابراهیم شکوری در حاشیه مراسم رونمایی از تندیس 6 قهرمان المپیکی اظهار داشت: باید از کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان برای اهمیت دادن و ارزش قائل شدن برای قهرمان‌های ملی تشکر کرد. امیدوارم این اقدام‌ها ادامه داشته باشد و بتوانیم از این قهرمان‌ها تقدیر شایسته‌ای به عمل آوریم.


وی درباره جلسه روز گذشته مدیرعامل و رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با سید جلال حسینی و قول‌هایی که برای کاهش مشکلات تیم داده شده است، گفت: از اینکه چه مسائلی در جلسه مطرح شده چندان اطلاعی ندارم و بهتر است خود دوستان درباره‌اش صحبت کنند. پرداختن به این موضوع زیاد مناسب نیست.


سخنگوی پرسپولیس درباره قرض گرفتن شدن برخی مبالغ از سوی این باشگاه عنوان کرد: خواهش می‌کنم مستند صحبت کنید زیرا این مطالب را اولین بار است می‌شنوم. اولویت اول برای هواداران ما این بود که پرونده بودیمیر که برای آنها به یک دغدغه تبدیل شده بود حل کنیم. تامین مبلغ بسیار زیاد این بدهی از هر طریقی کار سختی بود. امیدوارم راه‌های درآمدزایی جدید را هم باز کنیم تا باشگاه پرسپولیس از این مشکلات خلاص شود.


شکوری اضافه کرد: از سوی دولت هیچ ردیف بودجه‌ای برای باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس تعریف نشده و برای ما هم جای سوال است باشگاه‌های دیگر چگونه امرار معاش می‌کنند. پرسپولیس در چهار سال اخیر قهرمان لیگ شده و دو دوره در فینال آسیا حضور داشته است. وقتی تیم ما با این مشکلات مواجه است تعجب می‌کنیم سایر تیم‌ها چگونه امورات خود را پشت سر می‌گذارند.


وی افزود: امیدوارم نگاهی که به پرسپولیس وجود دارد به سایر تیم‌ها باشد و اگر قرار است بودجه دولتی برای تیمی‌ هزینه شود باشگاه پرسپولیس با هوادار 50-40 میلیونی در ایران و هواداران میلیونی در سرتاسر جهان باید در اولویت قرار بگیرد. این باشگاه فقط بحث ورزشی را دنبال نمی‌کند بلکه کارهای سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را هم انجام می‌دهد و باید به آن ویژه نگاه شود. خدا را شکر تیم اکنون در آرامش  است و از لحاظ جدولی هم وضعیت خوبی داریم.


سخنگوی باشگاه پرسپولیس درباره اینکه برخلاف اظهارات  اخیرش مجید صدری در صفحه توئیتر خود اعلام کرده است مشکل پرداخت بدهی بودیمیر حل شده است، عنوان کرد: تمام ارکان باشگاه با هم هماهنگ هستند و هیچ مشکلی وجود ندارد. تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم پرسپولیس را در اوج نگه داریم که این اتفاق رخ داده است. درباره فرد هم صحبت نمی‌کنم و درباره خانواده پرسپولیس حرف می زنم. 


شکوری درباره شانس پرسپولیس برای کسب میزبانی لیگ قهرمانان آسیا گفت: با توجه به تجربه میزبانی خوب باشگاه پرسپولیس در فینال سال 2018 لیگ قهرمانان آسیا که مورد تقدیر AFC قرار گرفت و همچنین سمت قبلی که خودم در فدراسیون فوتبال داشته و در یک سال پنج میزبانی را برای ایران گرفتیم که این امر مورد تقدیر دبیرکل AFC قرار گرفت، درخواست خود را برای شرایط موردنیاز برای میزبانی ارسال کردیم. 


وی ادامه داد: پرسپولیس از لحاظ فنی و ساختاری شرایط میزبانی را دارد اما اعطای این میزبانی بستگی به نظر AFC دارد. از نظر ساختار و داشتن نیروهای داوطلب که شرایط میزبانی دارند، وضعیت خوبی داریم. امیدواریم کنفدراسیون آسیا هم نظر مثبتی داشته باشد.


معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس درباره احتمال جذب شهریار مغانلو گفت: درباره بازیکن خاصی صحبت نمی کنیم بلکه سیاست مان همان است که درباره جذب ترابی داشتیم. در کمال آرامش و در نظر گرفتن صرفه و صلاح تیم در نقل و انتقالات فعالیت کرده و پس از جذب بازیکن با حضور خودش و نمایندگان باشگاه در یک نشست خبری اطلاع رسانی می کنیم.


 

 


انتهای پیام/