فارس من| درخواست تسریع در رسیدگی به پرونده مفتاح رهنورد/مدیرعامل آزاد شد اما طلبی پرداخت نشد

فارس من| درخواست تسریع در رسیدگی به پرونده مفتاح رهنورد/مدیرعامل آزاد شد اما طلبی پرداخت نشد

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، برخی مخاطبان سامانه «فارس من» با ثبت سوژه‌ای با عنوان «عدم انجام تعهدات شرکت مفتاح رهنورد» خواستار پیگیری این موضوع شده اند.


در این مورد مرتضی جاسبی یکی از شاکیان پرونده شرکت مفتاح خودرو رهنورد به خبرنگار فارس گفت: این شرکت حدود 1600 شاکی دارد و در حال حاضر با مشکل عدم ایفای تعهدات مدیران شرکت روبه‌رو هستیم.


وی با بیان اینکه مدیرعامل شرکت مفتاح رهنورد حدود 4 ماه است که با وثیقه از زندان آزاد شده است، گفت: انتظار داشتیم در این مدت با شاکیان کنار بیایند و طلب مردم را پرداخت کنند اما این اتفاق نیفتاده و جواب شاکیان را با تندی می‌دهند.


وی خواستار تسریع در رسیدگی به پرونده مفتاح رهنورد شد و ادامه داد: دادگاه‌های رسیدگی به اتهامات شرکت مفتاح رهنورد در حال برگزاری است اما مدیرعامل این شرکت به جای دریافت رضایت شاکیان، از تسویه حساب با آنها خودداری کرده و جواب قانع‌کننده‌ای به مردم نمی‌دهد.


وی ادامه داد: برخی شاکیان طلب 20 یا 30 میلیون تومانی از این شرکت دارند اما مدیران شرکت با وجود پرداخت وثیقه و هزینه‌های بالای چند وکیل حتی حاضر به پرداخت طلب‌های کوچک هم نیستند.


انتهای پیام/