فخرالدینی: دلیل‌ جدایی ام از تراکتور مسائل خانوادگی است/ به من برمی‌خورد بگویند در لیست مازاد هستم

فخرالدینی: دلیل‌ جدایی ام از تراکتور مسائل خانوادگی است/ به من برمی‌خورد بگویند در لیست مازاد هستم

میلاد فخرالدینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره اظهارنظر علیرضا رحیمی معاون ورزشی تراکتور مبنی بر اینکه این بازیکن همراه با اوکاشه حمزاوی و وفا هخامنش در فهرست مازاد تراکتور قرار دارند اظهار داشت: حدود دوماه و نیم قبل با مسعود شجاعی صحبت کرده و به وی گفتم تا نیم‌فصل در تراکتور می‌مانم و باید دراین زمان از تیم جدا شوم.


وی افزود:  به دلیل مشکل خانوادگی نمی‌توانم در تبریز بمانم. فرزند من تازه به دنیا آمده و همسرم شرایط اقامت در این شهر را ندارد. به همین دلیل این موضوع را با شجاعی درمیان گذاشته و وی هم با جدایی من در نیم‌فصل موافقت کرد. 


مدافع تراکتور اضافه کرد: روز گذشته نامه درخواست خود برای فسخ قرارداد را به باشگاه تراکتور ارسال کردم اما امروز که می‌خواستم این کار را قطعی کنم. مدیر این باشگاه حرف دیگری را پیش کشیده است. 13 بازی برای تراکتور به زمین رفتم و اکنون به من برمی‌خورد که بگویند فخرالدینی در لیست مازاد قرار گرفته است. 


فخرالدینی تصریح کرد: ‌این صحبت‌های رحیمی بی‌احترامی به کل مجموعه باشگاه و کادرفنی تراکتور است؛ یعنی مسعود شجاعی و علیرضا منصوریان از لحاظ فنی تا این اندازه ضعیف هستند که 13 هفته بازیکن لیست مازاد باشگاه را بازی می‌دهند؟ اصلاً چنین چیزی امکان ندارد و مدیر باشگاه تراکتور می‌خواست فرار رو به جلو بکند که متأسفانه اشتباه بزرگی کرد. رحیمی راه را اشتباه رفت اما اهمیتی ندارد، همه می‌دانند چه اتفاقی رخ داد که من جدا شدم.


وی در مورد پیشنهادات خود توضیح داد: با 6، 7 تیم صحبت کردم و اگر از آنها اسم نبرم بهتر است زیرا می‌گویند  بازار  گرمی کرده ام. باید دید در آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد.


انتهای پیام/