قهرمانی دانشگاه آزاد و اشتادسازه در لیگ برتر ریکرو زنان و مردان

قهرمانی دانشگاه آزاد و اشتادسازه در لیگ برتر ریکرو زنان و مردان

به گزارش ایسنا، در هفته پایانی مسابقات لیگ برتر تیروکمان که در ریکرو زنان و مردان در سایت تیروکمان برگزار شد، در ریکرو بانوان تیم دانشگاه آزاد ۵ بر صفر تیم آکادمی راد را شکست داد و تیم اشتادسازه با نتیجه ۴ بر یک برابر تیم مقاومت عاشورا آذربایجان شرقی به برتری دست یافت.


با پایان رقابتهای ریکرو بانوان، تیم اشتادسازه با ۱۶ امتیاز قهرمان شد. تیم ‌های دانشگاه آزاد و آکادمی راد به ترتیب با ۱۴ و ۹ امتیاز در رده‌های دو و سوم قرار گرفتند. تیم توسعه فولاد مکران و تیم مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی نیز با ۸ و ۳ امتیاز در رده‌های بعدی قرار گرفتند.


همچنین در پایان این مسابقات، شیوا شجاع مهر از تیم اشتاد سازه با ۳۱۲  امتیاز بهترین عملکرد را داشت، زهرا نعمتی از دانشگاه آزاد اسلامی و بهسا موسوی از تیم اشتاد سازه به ترتیب با امتیازات ۳۰۸ و ۳۰۳ در رده های بعدی قرار گرفتند.


در بخش ریکرو مردان نیز تیم دانشگاه آزاد اسلامی و تیم سپاهان با نتیجه ۴ بر ۱ به ترتیب برابر نیروی زمینی اردبیل و کمانداران پایتخت به پیروزی رسیدند.


 آکادمی راد ۵ بر ۰ هدف طلایی را شکست داد و مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی ۳ بر ۲ از سد هیات چهارمحال بختیاری گذشت. 


در پایان مسابقات ریکرو مردان نیز تیم دانشگاه آزادی اسلامی با ۳۷ امتیاز قهرمان شد، تیم نیروی زمینی اردبیل و آکادمی راد با ۲۶ امتیاز در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند. همچنین سپاهان با ۲۱ امتیاز، نفت امیدیه با ۱۸، کمانداران پایتخت با ۱۸، هیات چهارمحال بختیاری با ۱۴، مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی با ۱۳ و هدف طلایی با ۷ امتیاز در رده های بعدی قرار گرفتند.


در مسابقات امروز رضا شبانی از دانشگاه آزاد اسلامی، امین منصوری از مقاومت عاشورای آذربایجان شرقی و امین پیرعلی از سپاهان، با ۳۲۱ امتیاز بهترین عملکرد را در رده مردان داشتند.


انتهای پیام