لیگ برتر فوتسال| پیروزی نزدیک کوثر اصفهان در خانه مقابل رقیب مشهدی

لیگ برتر فوتسال| پیروزی نزدیک کوثر اصفهان در خانه مقابل رقیب مشهدی

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، هفته یازدهم لیگ برتر فوتسال امروز با برگزاری ۳ دیدار پیگیری شد که در یکی از این بازی‌ها تیم بازارهای روز کوثر اصفهان در گروه ب به مصاف فرش‌آرای مشهد رفت.


در دقایق ابتدایی بازی هر دوتیم میزبان و مهمان با ارائه بازی هجومی برای گلزنی تلاش می‌کردند اما سهم حملات فرش‌آرا در این بین بیشتر بود.


حملات بازارهای روز کوثر نیز در این بین ادامه‌دار بود تا اینکه در یک ضدحمله احمدرضا نظری در دقیقه 6 اولین گل بازارهای روز کوثر را وارد دروازه فرش‌آرا کرد.


در ادامه بازی و نیمه نخست فرش‌آرا حملات خود را به شدت افزایش داد و بازارهای روز کوثر مجبور شد که به لاک دفاعی فرو رود؛ در این میان اما کوثر نیز موقعیت‌هایی از روز ضدحملات به دست آورد؛ اما این حملات نتیجه‌ای در بر نداشت و این دیدار در نیمه اول با همان تک گل کوثر به پایان رسید؛ دو موقعیت خوب کوثر نیز در اواخر نیمه اول با بی‌دقتی بازیکنان این تیم وارد دروازه حریف نشد.


با شروع نیمه دوم بازهم این تیم میزبان یعنی بازارهای روز کوثر اصفهان بود که حملات خود را روی دروازه فرش‌آرا آغاز کرد و در همان لحظات ابتدایی کامبیز گمرکی گل دوم کوثر را به ثمر رساند؛ بلافاصله پس از به ثمر رسیدن گل دوم و آغاز بازی بازهم این کوثر بود که با یک حمله احسان فیروزپور هم گل سوم را وارد دروازه فرش‌آرا کرد.


پس از دریافت گل سوم فرش‌آرا، این تیم با حملات خود توانست روی کار تاکتیکی و روی بی‌دقتی بازیکنان کوثر به نخستین گل خود توسط مجید خزایی دست پیدا کند.


در ادامه حملات کوثر ادامه‌دار بود و در یک صحنه روی یک توپ ربایی توسط کامبیز گمرکی با چند دریبل و یک شوت سنگین گل چهارم بازارهای روز کوثر را به ثمر رساند.


شاگردان رستمی در ادامه هم دست از حمله برنداشتند تا رحمان‌نیا پشت محوطه جریمه فرش‌آرا مالک توپ شد و گل پنجم کوثر را به ثمر رساند؛ پس از آن تیم فرش‌آرا از سیستم پاورپلی استفاده کرد که در کمترین زمان ممکن توانست توسط معین افشار به گل دوم خود دست پیدا کند.


در ادامه فرش‌آرا توانست روی یک ضد حمله به گل سوم خود توسط حامد عبداللهی دست پیدا کند تا حساب کار ۵ بر ۳ به سود کوثر باشد.


پس از آن که در دقیقه 34 فرش‌‌آرا پاورپلی کرد، این تیم کوثر بود که توسط کامبیز گمرکی روی یک توپ‌ربایی گل ششم خود را به ثمر برساند.


محدودیت 5 حطایی بازارهای روز کوثر از دقیقه 38 اغاز شد که حامد عبداللهی تواسنت از روی نقطه دوم پنالتی گل چهارم فرش‌آرا را وارد دروازه کوثر کند تا در پایان این بازی با نتیجه 6 بر 4 به سود کوثر اصفهان به پایان برسد.


کارت زرد:


کارت قرمز:


گل: احمدرضا نظری، کامبیز گمرکی(3 گل) و احسان فیروزپور و محمدرضا رحمان‌نیا برای بازارهای روز کوثر، مجید خزایی و معین افشار و حامد عبداللهی برای فرش‌آرا


ترکیب کوثر اصفهان:


محمد نویدبخش، امید سیف، حمید یوسفی، مسعود گیاهچی، احسان جزینی، احمدرضا نظری، ابراهیم حسینی، کامبیز گمرکی، محسن سادات‌تبار، رشید قلی‌پور، محمدرضا رحمان‌نیا، احسان فیروزپور


سرمربی: سعید رستمی


ترکیب فرش‌آرای مشهد:


محمدعلی نیکنام، حامدعبداللهی، سعید سروری، مجید خزایی، هاشم فروغ‌زاده، معین افشار، علی رحیمی، بهمن جعفری، اکبر کاظمی، محسن محمدزاده، امیرحسین داودی، امین مجیدی‌پور


سرمربی: مجید مرتضایی


حواشی


*بازی با ۳ دقیقه با سه دقیقه تأخیر و به دلیل شیوع ویروس کرونا بدون تماشاگر آغاز شد؛ مجید کیانی کاپیتان تیم بازارهای روز کوثر که به دلیل اخراج در بازی قبل از همراهی تیمش محروم است، این بازی را از روی سکوها نظاره می‌کرد.


* احمدرضا نظری بعد از گلزنی، گل خود را به سرمربی تیم بازارهای روز کوثر تقدیم کرد.


* در یک صحنه سرمربی فرش‌آر به شدت به عملکرد داور معترض شد و معتقد بود که یک پنالتی باید برای فر‌ش‌آرا گرفته شود که با تذکر جدی داور مواجه شد.


* تمام پروتکل‌های بهداشتی در ورزشگاه پیروزی به جهت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا رعایت شده است.


انتهای پیام/۶۳۰۸۶/ج۲۰/