لیگ برتر هندبال| آزاد منجیری: رسیدن به قهرمانی سخت است

لیگ برتر هندبال| آزاد منجیری: رسیدن به قهرمانی سخت است

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در رقابت‌های دور برگشت از مرحله سوم لیگ برتر هندبال دو تیم نیروی زمینی شهید شاملی و زغال سنگ طبس از ساعت 16 امروز رودرروی یکدیگر قرار گرفتند که این بازی با نتیجه برابر 22 به پایان رسید.


مهدی آزاد منجیری، سرمربی تیم هندبال نیروی زمینی شهید شاملی پس از کسب تساوی برابر زغال سنگ طبس گفت: امروز یک مقداری در بازی گیر کردیم. تا لحظات پایانی برتری خود را حفظ کرده بودیم ولی در پنج دقیقه چند توپ لو دادیم. همچنین در زدن ضربه های آخر دقت نداشتیم که همین امر باعث شد نتیجه مساوی شود. در هر صورت به تیم طبس تبریک می گویم. تیم آقای بکماز هندبال خوبی بازی می کند.


وی در پاسخ به این سوال که آیا با این نتیجه رسیدن به قهرمانی برای تیم شاملی سخت شد، افزود: رسیدن به عنوان قهرمانی سخت است اما همین وضعیت هم جذابیت خاص خودش را دارد. بنابراین باید تا آخرین لحظه بجنگیم و امیدوارم بازی بعد را هم ببریم.
آزاد منجیری در خصوص رقابت های امسال لیگ برتر گفت: سال ها بود که بازیکنان کنار هم بازی نکرده بودند در واقع هیچ تورنمنتی نبود که بازیکنان بتوانند بازی همدیگر را ببینند اما با برگزاری لیگ متمرکز بهترین هندبالیست های ایران کنار یکدیگر در حال رقابت هستند. البته این وضعیت معایب خاص خود مثل خستگی بازیکنان را هم در پی دارد. 


انتهای پیام/