لیگ برتر هندبال| آزاد منجیری: شاگردانم مزد زحمات‌شان را گرفتند

لیگ برتر هندبال| آزاد منجیری: شاگردانم مزد زحمات‌شان را گرفتند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم های هندبال نیروی زمینی شهید شاملی کازرون و مس کرمان در آخرین بازی این فصل از رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور از ساعت 15 در سالن سردار شهید حاج قاسم سلیمانی مقابل هم قرار گرفتند که این دیدار با نتیجه 22 بر 20 به سود کازرونی‌ها خاتمه پیدا کرد.


مهدی آزاد منجیری، سرمربی تیم هندبال نیروی زمینی شهید شاملی کازرون پس از کسب عنوان قهرمانی تیمش اظهار داشت: امسال با وجود کرونا سال سختی بود. شرایط خاص بود و مسابقات در چند مرحله برگزار شد. هر مرحله شرایط بدنسازی خاص خودش را داشت.


وی ادامه داد: احساس می کنم مثل یک تورنمنت برای ما بود. برنامه ریزی خوبی توسط باشگاه شهید شاملی صورت گرفت. از مدیران مجموعه تشکر می کنم که تدابیر خوبی اندیشیدند تا بتوانیم برای روز پایانی در اوج آمادگی باشیم.


آزاد منجیری عنوان کرد: شاگردانم زحمت کشیدند و مزد زحمات خود را گرفتند، چون یک سال سخت تمرین کردند. مسابقات ما بسیار سخت بود. گروه ما در مرحله اول شاید سخت نبود، اما در مرحله دوم با سپاهان و مس و زغال سنگ روبرو شدیم و هر دو روز یک فینال داشتیم.


وی درمورد عدم حضور تماشاگران در مسابقات امسال، گفت: نبود تماشاگران از جذابیت مسابقات کم کرد. با حضور تماشاگران بازی کردن در کازرون برای همه تیم ها سخت است و ما این فرصت را از دست دادیم، اما شرایط خاص بود و کار برای همه تیم ها سخت بود.


انتهای پیام/