لیگ برتر هندبال| بکماز: شرایط خاص این دوره لیگ برتر، بازی‌ها را جذاب‌تر کرد

لیگ برتر هندبال| بکماز: شرایط خاص این دوره لیگ برتر، بازی‌ها را جذاب‌تر کرد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم زغال سنگ طبس در آخرین روز برگزاری رقابت های دور برگشت از مرحله سوم لیگ برتر هندبال توانست پرسپولیس را مغلوب کند. در این دیدار تیم طبس با نتیجه 29 بر 26 نماینده بهبهان را شکست داد. 


علیرضا بکماز، سرمربی تیم هندبال زغال سنگ طبس پس از کسب عنوان چهارمی لیگ برتر هندبال گفت: خدا را شکر بازی امروز هم با برد تمام شد و توانستیم مقام چهارم را کسب کنیم و البته با اختلاف کمی نسبت به تیم سپاهان؛ با این حال خدا را شاکریم که به جایگاهی که برای آن برنامه ریزی کرده بودیم و همچنین به اهدافمان رسیدیم.


وی افزود: مجموعه کاملی از شرکت زغال سنگ و مردم خون گرم طبس پشت این عنوان بود. این مقام را به مردم طبس و مسئولان محترم شرکت زغال سنگ طبس به خاطر حمایت هایی که از ما داشتند، تقدیم می کنم. امیدوارم در آینده روند رو به رشد این باشگاه ادامه دار بوده و بتواند جایگاه بهتری را کسب کند.


بکماز در خصوص سطح رقابت های امسال تاکید کرد: شرایط خیلی خاصی بود و اولین باری بود که آن را تجریه کردیم اما به نظر من جذابیت بازی ها بیشتر بود چون تا امروز تیم چهارم و پنجم مشخص نبود و تا قبل از بازی آخر هم قهرمان مشخص نیست که این موضوع می تواند به کیفیت لیگ کمک کند.


انتهای پیام/