لیگ برتر هندبال| صادقی: خودمان را قهرمان می دانیم/ کرونا کارمان را سخت کرد

لیگ برتر هندبال| صادقی: خودمان را قهرمان می دانیم/ کرونا کارمان را سخت کرد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم‌های هندبال نیروی زمینی شهید شاملی کازرون و مس کرمان در آخرین بازی این فصل از رقابت‌های لیگ برتر باشگاه های کشور از ساعت 15 در سالن سردار شهید حاج قاسم سلیمانی مقابل هم قرار گرفتند که این دیدار با نتیجه 22 بر 20 به سود کازرونی‌ها خاتمه پیدا کرد.


حمید صادقی، سرمربی تیم هندبال مس کرمان پس از کسب عنوان دومی رقابت های لیگ برتر اظهار داشت: به دلیل شیوع ویروس کرونا مسابقات در شرایط سختی برگزار شد و از این بابت باید به فدراسیون تبریک گفت. مرحله آخر مسابقات هم با نظر جمعی با حضور 8 تیم برگزار شد و در نهایت کازرونی ها عنوان قهرمانی را کسب کردند.


وی ادامه داد: واقعیت این است که خودمان و جامعه هندبال ما را قهرمان می دانند. 4 بازیکن اصلی ما کرونا گرفتند و  اگر آنها را در اختیار داشتم قطعاً قهرمانی می شدیم. سایر نفرات به دلیل کمبود بازیکن و حضور در مسابقات فشرده خسته بودند و امروز آمادگی کافی را نداشتیم.


سرمربی تیم هندبال مس کرمان عنوان کرد: زمانی که تست بازیکنان ما مثبت شد در مدت 48 ساعت 3 مسابقه برگزار کردیم و در ادامه با حضور 10 بازیکن 6 مسابقه را برگزار کردیم. تیم ما تحت فشار زیادی بود. 


صادقی گفت: یک بازیکن ما هم در نیم فصل از جمع ما جدا شد و به تیم مقابل رفت و امروز هم دیدیم که چقدر تاثیرگذار بود.


انتهای پیام/