لیگ برتر هندبال| علی‌نژاد: بدون همدلی نمی‌شد مسابقات را برگزار کرد

لیگ برتر هندبال| علی‌نژاد: بدون همدلی نمی‌شد مسابقات را برگزار کرد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تیم های هندبال نیروی زمینی شهید شاملی کازرون و مس کرمان در آخرین بازی این فصل از رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور از ساعت 15 در سالن سردار شهید حاج قاسم سلیمانی مقابل هم قرار گرفتند که این دیدار با نتیجه 22 بر 20 به سود کازرونی‌ها خاتمه پیدا کرد.


مهدی علی‌نژاد، معاون وزیر ورزش و جوانان در مراسم اختتامیه رقابت های لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور اظهار داشت: باید از فدراسیون هندبال تشکر کرد که توانست مسابقات لیگ را به خوبی برگزار کند. بحث فشردگی مسابقات فقط مربوط به هندبال نیست، بلکه همه لیگ ها در همه رشته ها با این معضل روبرو بودند.


وی ادامه داد: از طرف وزارت ورزش به برگزار کنندگان مسابقات امسال خسته نباشید می گویم. به خوبی می دانیم که با وجود ویروس کرونا چه کار سختی انجام دادند. قطعاً اگر تمام اعضای خانواده هندبال همدل نمی شدند این اتفاق ممکن نبود.


معاون وزیر ورزش و جوانان، گفت: باید از تیم هایی که تمام سختی ها را تحمل کردند تا لیگ خوبی در هندبال برگزار شود هم تشکر کرد. امید داریم که با حفظ این اتحاد و همدلی و همچنین کمک وزارت و کمیته ملی المپیک بازهم شاهد تکرار موفقیت های هندبال باشیم.


انتهای پیام/