لیگ برتر والیبال| عطایی: شانس قهرمانی هم برای خودمان قائل هستیم

لیگ برتر والیبال| عطایی: شانس قهرمانی هم برای خودمان قائل هستیم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، بهروز عطایی پس از شکست 3 بر یک تیم والیبال هراز آمل مقابل سپاهان اصفهان در هفته سی‌ام رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور اظهار داشت: بازی بدی نبود؛ البته در جریان بازی اینگونه به نظر می‌رسید علی رغم اینکه به بازیکنان تاکید کرده بودیم با تمام توان بازی کنند این اتفاق رخ نداد، چون جایگاه ما تغییری نمی‌کرد. 


وی ادامه داد: شاید این ذهنیت برای تیم مقابل هم وجود داشت. دو تیم انگیزه زیادی برای پیروزی قطعی در این مسابقه نداشتند و به همین دلیل شاهد یک مسابقه معمولی بودیم. به همین دلیل در ست سوم از بازیکنانی استفاده کردم که کمتر به آنها بازی رسیده بود. عملکرد آنها هم خیلی خوب بود چون انگیزه بالایی برای اثبات خود داشتند.


سرمربی تیم والیبال هراز آمل درخصوص رقابت‌های مرحله مقدماتی، گفت: مسابقات خیلی سخت و فشرده بود؛ البته منظورم از فشردگی، برنامه ریزی مسابقات نیست، بلکه نتایجی که کسب می‌شد را می‌گویم. تیم دوم با تیم پنجم تنها دو شکست اختلاف دارد. لیگ خوبی بود و امیدوارم در پلی آف هم شاهد بازی‌های خیلی خوب باشیم.


عطایی درمورد آمادگی بازیکنانش برای حضور در پلی آف عنوان کرد: شرایط بازیکنان خوب است. از زمانی که حضورمان در پلی آف قطعی شد، کمی فشار تمرینات را بالا بردیم تا همه برای بازی‌های حساس پلی آف آماده باشند. وضعیت بدنی شاگردانم خوب است و تنها دو مصدوم داریم که مصدومیت مانع از حضور آنها در مسابقات نمی‌شود. 


وی در پاسخ به این سوال که آیا هراز را مدعی قهرمانی می‌دانید یا خیر، تصریح کرد: برای هر بازی با تمام توان وارد میدان خواهیم شد. برای خود شانس قهرمانی هم قائل هستیم، اما بازی به بازی پیش می رویم.


انتهای پیام/