محرومیت تیم پاس از ادامه بازی‌های لیگ ۲

محرومیت تیم پاس از ادامه بازی‌های لیگ ۲

امیر عظیمی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: باشگاه پاس سه میلیارد تومان بدهی دارد که باید ابتدای فصل پرداخت می‌شد تا برای اعضای تیم کارت بازی صادر شود.


وی ادامه داد: با تماس‌هایی که مسئولان استان گرفتند تا هفته هشتم به ما اجازه بازی دادند اما دیگر این مهلت تمدید نشد و ما طبق قانون نمی‌توانیم تا پرداخت بدهی‌ها در مسابقات لیگ، حضور داشته باشیم.


عظیمی مطرح کرد: بازیکنان تیم پاس، کارت بازی ندارند و برای هر بازی از کارت ملی و شناسنامه استفاده می‌کردیم که این مسئله به هیچ وجه برای وجهه تیم پاس و استان همدان مناسب نیست.


وی با بیان اینکه مشکل اصلی این است که در استان، بودجه‌ای به تیم پاس تخصیص داده نشده و ما تا الان یک ریال کمک مالی دریافت نکردیم، اظهار کرد: روزانه سه تا چهار میلیون تومان هزینه‌های جاری تیم است، تا الان هزینه کردیم اما دیگر نمی‌توانیم. 


عظیمی در رابطه با اعتراض بازیکنان و عدم تمرین در روز گذشته، خاطرنشان کرد: اعتصاب بازیکنان از دیروز آغاز شده، امروز هم تمرین نمی‌کنند و من حق را به صورت کامل به بازیکنان و کادر فنی می‌دهم.


وی افزود: حدود ۷۰ میلیون تومان قرارداد بازیکنان ما است که طبق قانون ۳۰ درصد آن فقط در صورت صعود به لیگ بالاتر پرداخت می‌شود، حدود ۵۰ میلیون باقی می‌ماند که آن هم ۱۰ میلیون فقط هزینه خرید یک جفت کفش استوک است.


مدیرعامل باشگاه پاس یادآور شد: قرار بود ۱۰ درصد مبلغ قرارداد بازیکنان پرداخت شود اما تا الان موفق به این کار نشدیم، اگر ما به تعهداتمان عمل نکنیم باعث دلسردی بازیکنان می‌شود.


به گزارش ایسنا، تیم فوتبال پاس روز پنجشنبه ۳۰ بهمن‌ماه میزبان تیم صدر جدولی نفت امیدیه است و در صورتی که بدهی‌های تیم تا آن روز پرداخت نشود، این بازی با نتیجه سه بر صفر به نفع نفت امیدیه به اتمام می‌رسد.


انتهای پیام