مرور شکست‌های تحقیرآمیز بارسلونا در مراحل حذفی لیگ قهرمانان +فیلم

مرور شکست‌های تحقیرآمیز بارسلونا در مراحل حذفی لیگ قهرمانان +فیلم

به گزارش خبرگزاری فارس، در چارچوب دور رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بارسلونا شب گذشته مقابل پاریس در خانه 4 بر یک شکست خورد تا باخت ننگینی دیگر را به ثبت رساند.


بارسلونا فصل گذشته با باخت 8 بر 2 مقابل بایرن مونیخ سنگین ترین شکست خود را تجربه کرد. آنها در 2 فصل گذشته در بازی برگشت نیمه نهایی مقابل لیورپول 4 بر صفر شکست خوردند.


از سال 2017 که بارسلونا مقابل یوونتوس 3 بر صفر شکست خورد تا دیدار شب گذشته، بارسلونا در دیدارهای مهم مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا 22 گل دریافت کرده است.


نتایج اخیر بارسلونا را در زیر مشاهده کنید.


سال 2017 – یک هشتم نهایی – یوونتوس 3 – بارسلونا صفر


بارسا با هدایت انریکه نتوانست در نیوکمپ مقابل تیم آلگری گلزنی کند و با همان نتیجه رفت و با مجموع 3 بر صفر شکست خورد از این رقابت کنار رفت. آنها در مرحله قبلی فصل 2017 مقابل پاریس به برتری 6 بر یک دست یافتند.


 

 


سال 2018 - یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ؛ رم 3 – بارسلونا صفر


بارسلونا در در نیوکمپ مقابل شاگردان دی‌فرانچسکو به برتری 4 بر یک رسید ولی در المپیکو با 3 گل مجازات شد و از این رقابت کنار رفت.

سال 2019 – نیمه نهایی ؛ لیورپول 4 – بارسلونا صفر


شاگردان والورده در حالی که با یک نمایشی بی‌نقص در نیوکمپ لیورپول را با نتیجه 3 بر صفر شکست دادند اما در مسابقه برگشت اسیر جو آنفیلد و نمایش درخشان تیم کلوپ شدند و با 4 گل از این رقابت کنار رفتند.


 

سال 2020 – یک چهارم نهایی ؛ بایرن مونیخ 8 – بارسلونا 2


در فرمت تک حذفی لیگ قهرمانان اروپا، بارسلونا مقابل بایرن مونیخ با 8 گل شکست خورد و یکی از سنگین ترین شکست‌های تاریخ این رقابت را به ثبت رسانید.


 

سال 2021 - مرحله رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ؛ بارسلونا یک – پاری سن ژرمن 4


شب گذشته پاریس با درخشش کیلیان امباپه نسخه بارسلونا را در همان بازی رفت پیچید و دوباره یکی باخت سنگین دیگر را برای آبی‌اناری‌ها به ثبت رسانید.


 

انتهای پیام/