مطبوعات اسپانیا | بارسلونا شکننده، بی‌دقت و بی‌شخصیت بود / طوفان امباپه در شب خاموشی مسی

مطبوعات اسپانیا | بارسلونا شکننده، بی‌دقت و بی‌شخصیت بود / طوفان امباپه در شب خاموشی مسی

به گزارش خبرگزاری فارس، مطبوعات اسپانیا در روز چهارشنبه 29 بهمن – 17 فوریه در خصوص مهمترین مسائل فوتبال صحبت کردند که مهمترین خبر شب گذشته، باخت سنگین بارسا در خانه مقابل سن ژرمن بود.


شب گذشته بارسلونا در دور رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل پاری سن ژرمن 4 بر یک شکست خورد و یک قدم تا حذف پیش رفت. در این مسابقه کیلیان امباپه نمایشی درخشان داشت و توانست 3 گل به بارسلونا بزند و در نبود نیمار و دی‌ماریا به مرد اصلی فرانسه بدل شود.


مارکا تیتر «امباپه کار بارسلونا را تمام کرد» را به روی جلد برد و از یک شرمساری دیگر برای آبی‌اناری‌ها در لیگ قهرمانان اروپا نوشت. بارسلونا در بازی قبلی از بایرن مونیخ 8 بر 2 شکست خوردند و شب گذشته نیز 4 بر یک در خانه نتیجه را واگذار کردند. مارکا نوشت که پاریس تیم برتر میدان بود و امباپه هتریک خود بارسلونا را به حذف نزدیک کرد.


 بررسی روزنامه‌های روز گذشته اسپانیا را در اینجا بخوانید.


این رسانه مادریدی همچنین از بازی امشب سویا مقابل دورتموند نوشت و شاگردان لوپتگی را تشنه برای  پیروزی خواند. همچنین نوشت که سویا پذیرای هالند و پاپو گومز در دیدار امشب خواهد بود.


آ.اس چاپ مادرید تیتر «طوفان امباپه» را به روی جلد برد و از هتتریک ستاره فرانسوی پاریس نوشت.  این رسانه نوشت که مسی یک بار دیگر در روز مهمی دیگر اسیر رقیب شد و نتوانست کاری برای تیمش انجام دهد.


آ.اس مادرید همچنین از مصاحبه مهم امباپه نوشت که او در خصوص آینده‌اش گفت: من آینده‌ام را به خاطر یک بازی مشخص نمی‌کنم.


رئال مادرید یکی از مشتری‌های اصلی امباپه محسوب می‌شود و نمایش او باعث شده تا همه از حضورش در سانتیاگو و رقابت با بارسلونا صحبت کنند.


image


موندو چاپ بارسلونا نوشت که امباپه بارسلونای شکننده، بی‌دقت و بی‌شخصیت را شکست داد. این رسانه بارسایی مدعی شد که پاریسی‌ها نشان داد که چقدر قدرتمند هستند و متوقف نخواهند شد.


اسپورت چاپ بارسلونا با تیتر «امباپه بارسا را خُرد کرد» از شکست تحقیرآمیز آبی‌اناری‌ها در خانه نوشت و از نمایش درخشان امباپه و حذف احتمالی تیم کومان پرده برداشت.


image


انتهای پیام/