میرزابیگی: دقیقه 89 داور پنالتی استقلال را ندید

میرزابیگی:  دقیقه 89 داور پنالتی استقلال را ندید

ابراهیم میرزابیگی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد نحوه قضاوت وحید کاظمی در بازی سپاهان و استقلال اظهار داشت:  این مسابقه بین تیم‌های اول و دوم جدول لیگ برتر بود و بازی سخت و حساسی محسوب می شد. داور در این بازی سخت قضاوت راحت و روانی را تا دقایق پایانی مسابقه انجام داد اما در دقایق پایانی به نظر می‌رسید که برخی سوت‌ها بی‌طرفانه نبود و حتی به سود استقلال زده شد در حالیکه به نظرم داوران باید با یک روند در بازی قضاوت کنند و نباید به نتیجه بازی توجهی داشته باشند.


وی تصریح کرد: در دقیقه 41 مسابقه نیز کمک داور به اشتباه آفساید مهاجم سپاهان را اعلام کرد در حالیکه بازیکن این تیم در موقعیت آفساید نبود و یک موقعیت تک به تک از این تیم گرفته شد. کاظمی داوری است که دوندگی خوبی دارد اما در دقیقه 89 مسابقه آنطور که در تصاویر تلویزیونی دیده می شد به نظر می‌رسید که یک خطای پنالتی روی بازیکن استقلال اعلام نشده است. 


میرزابیگی تاکید کرد: البته با توجه به اینکه نتیجه بازی 2 بر صفر بود اعلام یک پنالتی نمی‌تواند در نتیجه بازی تاثیرگذار باشدو به نظرم کاظمی و کمک‌هایشان در این بازی نمره قابل قبولی بگیرند.


انتهای پیام/