نتایج هفته ۳۰ لیگ برتر والیبال/ پیروزی شهرداری گنبد و پیکان مقابل حریفان

نتایج هفته ۳۰ لیگ برتر والیبال/ پیروزی شهرداری گنبد و پیکان مقابل حریفان

به گزارش ایسنا، هفته سی ام لیگ برتر والیبال مردان ایران امروز (چهار شنبه) پیگیری شد که از ساعت ۱۱ تیم‌های مدعی به مصاف هم رفتند.


در بازی های صبح، دو تیم خاتم اردکان و شهرداری گنبد رودرروی یکدیگر قرار گرفتند که در آخر خاتم اردکان با نتیجه ۳ بر یک بازی را به شهرداری گنبد واگذار کرد. در دیگر دیدار های صبح، پیکان تهران موفق شد با نتیجه ۳ بر یک مقابل شهرداری قزوین به پیروزی برسد. 


علیرضا طلوع کیان سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان پس از شکست تیمش گفت: زمانی که هدایت خاتم را برعهده گرفتم این تیم دوازدهم بود و حالا با کسب رتبه یازدهم تیم را تحویل می دهم. او معتقد است که حضور این تیم در جمع ۸ تیم برتر بسیار سخت است، چرا که سایر تیم ها خود را تقویت کرده اند.


عظیم جزیده سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبد هم پس از پیروزی بیان کرد: برد خیلی خوب است و دوست داشتم شخصیت تیم مان بالا باشد. سرنوشت تیم خود را به دست سه تیم بالای جدول خواهیم سپرد. اگر می باختیم سرنوشت مان دست یک تیم می افتاد که نمی خواستیم اینگونه شود. 


در هفته بیست و هشتم، صعود هشت تیم فولاد مبارکه سپاهان، شهرداری ارومیه، فولاد سیرجان، لبنیات هراز آمل، شهداب یزد، سایپا تهران، شهرداری ورامین و شهرداری گنبد به مرحله پلی‌آف مسجل شده بود.


نتایج دیدارهای هفته سی ام لیگ برتر والیبال به شرح زیر رقم خورد: 


ساعت ۱۱: 


خاتم اردکان ۱- ۳ شهرداری گنبد ( ۱۹-۲۵، ۲۵-۲۲، ۱۹-۲۵، ۲۲-۲۵)


پیکان تهران ۳- ۱ شهرداری قزوین (۲۶-۲۴، ۲۵-۲۱، ۲۲-۲۵، ۲۵-۲۲)


ادامه دارد....