نوازی: داوری سر ما را برید/ مشکلات باعث نتیجه نگرفتن است

نوازی: داوری سر ما را برید/ مشکلات باعث نتیجه نگرفتن است

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، محمد نوازی در پایان دیدار دو تیم شهرخودرو و فولاد اظهار داشت: به تیم فولاد تبریک می‌گویم امیدوارم بردهایشان تداوم داشته باشد. به جامعه ورزش و هنر تسلیت می‌گویم. این بازی خوب بود کاری به تیم حریف ندارم و به آنها تبریک می‌گویم. ما بر اثر دو اشتباه گل خوردیم و می‌توانستیم آن را جبران کنیم هرچند که توپ‌هایمان وارد دروازه نشد. 


وی افزود: چیزی که برای ما مهم بود سلامتی بازیکنان بود و زحمتی که آنها کشیدند و می‌توانستیم برنده این دیدار باشیم. متأسفانه امروز هم شانس بد فوتبال به ما رو کرد. فولاد تنها سه موقعیت داشت که دوتای آن را گل کرد و آن هم بر اثر اشتباهات خودمان بود که امیدوارم بتوانیم در بازی‌های بعد جبران کنیم. به بازیکنانمان تبریک می‌گویم مردانه بازی کردند.


مربی تیم فوتبال شهرخودرو در خصوص رضایتش از عملکرد شهر خودرو عنوان کرد:‌ ما نسبت به توانایی و بازیکنانی که داشتیم، خیلی بازی‌ها هم لطمه خوردیم.


نوازی در خصوص داوری این دیدار گفت:‌ داوری اصلاً خوب نبود. سوتی به سود ما زده نشد. نکونام سه بار خواست تعویض انجام بدهد و بازی از جریان افتاد. با این حال چطور داور 5 دقیقه وقت اضافه گرفت؟ برای دیگر تیم‌ها 9 الی 10 دقیقه وقت اضافه گرفته می شود، آن هم برای تیم ما که عقب است. خیلی از صحنه‌ها عقب‌تر بود و نمی‌دانم داوران چگونه قضاوت می‌کنند. تیم‌ها لطمه می‌خوردند با این هزینه‌ها این اتفاق‌ها رخ می‌دهد. با این همه تلاش و زحمتی که می‌کشیم یک تصمیم اشتباه کار را خراب می‌کند.  اول بازی به اشتباه به بازیکن ما کارت داده است. بازی را ببینید که چرا سر ما اینگونه بریده می‌شود و تمرکز بازیکنانمان به هم می‌ریزد؟ تمام اینها دلیل نتیجه نگرفتن است.


وی  افزود: تیم ما جوان است و با انگیزه، اگر بگذارند ما کارمان را به خوبی انجام می‌دهیم. هفته گذشته به خاطر حاشیه‌هایی که رخ داد به مس رفسنجان در زمین خودمان باختیم. متأسفانه شانس با ما یاری نمی‌کند و امیدوارم اینها درست شود.


انتهای پیام/