هفته پانزدهم لیگ یک | زد و خورد مدعیان ،آغاز جنگ قهرمانی نیم فصل

هفته پانزدهم لیگ یک | زد و خورد مدعیان ،آغاز جنگ قهرمانی نیم فصل

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مسابقات لیگ یک همچنان هیجان انگیز و جذاب پیش می رود و حساسیت در جدول لیگ در فاصله دو هفته مانده به پایان نیم فصل به اوج خود رسیده است. در حال حاضر 6 تیم اول جدول به ترتیب بادران تهران، مس کرمان، فجرسپاسی، هوادار، شهرداری آستارا و استقلال خوزستان هستند که هر 6 تیم شانس قهرمانی نیم فصل را دارند. فاصله بادران 25 امتیازی صدرنشین تا استقلال خوزستان رده ششمی فقط 2 امتیاز است.این هفته رقابت های حساسی برگزار می شود.


تیم بادران این هفته به مصاف تیم رده پانزدهم جدول یعنی قشقایی شیراز می رود. بادران با محسن عاشوری نتایج بسیار خوبی گرفته و حالا در قواره یک مدعی است. تیم تهرانی نمی خواهد صدر را از دست بدهد و قشقایی هم برای فرار از منطقه خطر تمام تلاش خود را خواهد کرد. مس کرمان رده دومی  به مصاف خیبر خرم آبادی می رود که با عبدالله ویسی هم نتوانسته خوب نتیجه بگیرد اکنون در رده سیزدهم جدول جا خوش کرده بعید است خیبر در کرمان بتواند پیروز شود مگر اینکه نتیجه ای شگفت انگیز در این بازی رقم بخورد. شاگردان رضا مهاجری به دنبال بازگشت به صدر جدول هستند.


تیم هوادار که مدت ها خوب نتیجه می گرفت و در صدر جدول قرار داشت با دو شکست متوالی به رده چهارم سقوط کرده و این هفته باید به مصاف تیم فجرشهید سپاسی برود تیمی که در رده سوم جدول قرار دارد. این مسابقه یکی از حساس ترین و مهم ترین بازی های هفته محسوب می شود. برنده بازی شانس صدرنشینی دارد و بازنده یکی دو پله در جدول پایین خواهد آمد. رضا عنایتی اصلا دوست ندارد با تیمش در باخت هت تریک کند و سومین شکست متوالی را هم متحمل شود ولی تیم جوان و پر انگیزه فجرشهید سپاسی 4 هفته است باختی نداشته و در رویای صدرنشینی به سر می برد.


شهرداری آستارا تیم رده پنجمی هم میزبان استقلال خوزستان رده ششمی است. این مسابقه هم حساس و مهم است و هر دو تیم شانس دارند که خود را به رده های بالاتر جدول برسانند و البته بخت کمی هم برای صدرنشینی در این هفته دارند. تقابل تیم پایان رافت و همکارانش با آبی پوشان اهوازی می تواند یکی از جذاب ترین بازی های هفته از کار درآید.


البته تیم پارس جنوبی که در رده هفتم جدول است روز جمعه میهمان تیم قعرنشین چوکای تالش است. شاگردان نصرتی به دنبال رسیدن به رده های بالاتر جدول هستند اما چوکا برای بقا می جنگد و می خواهد به رتبه ای بهتر از شانزدهمی در نیم فصل اول برسد.


شاهین شهرداری بوشهر تیم رده هشتمی هم به مصاف تیم هفدهم جدول گل ریحان البرز خواهد رفت و در این مسابقه نمی توان شاهین را از پیش برنده دانست زیرا گل ریحان توانسته بود حتی هوادار صدرنشین را هم شکست بدهد.


ملوان هم که حال و روز خوشی در جدول لیگ ندارد میهمان تیم استقلال ملاثانی است. قرار گرفتن ملوان روی پله نهم جدول باعث استعفای شفاهی مازیار زارع سرمربی ملوان شد استعفایی که با مخالفت باشگاه روبه رو شد و حالا این تیم به مصاف تیم رده دهمی استقلال ملاثانی خواهد رفت. رایکا بابل هم به مصاف نود ارومیه آخرین تیم جدول خواهد رفت. نود هم به دنبال دفاع از اعتبار از دست رفته اش است و حریف دست و پا بسته ای نخواهد بود.


اسامی داوران هفته پانزدهم لیگ یک:


*جمعه ۱  اسفند  ۹۹


چوکا تالش – پارس جنوبی جم


مهدی اجاقی – عباس شیرزادی – محمد رضا طبری – علی اصغر افروزه   


ناظر: صادق نوری    


مس کرمان – خیبر خرم آباد


حمید رضا همیراد – محمد رسول ذورقی – فرزاد شیرمردی – فرزین تمیزی


 ناظر: مجید روغنی


*شنبه ۲ اسفند  ۹۹


بادران تهران – قشقایی شیراز


مصطفی مناجاتی پور- پوریا زحمتی – مسعود دهقان – محمد ممتاز   


ناظر: محمد حسین اسدی


خوشه طلایی ساوه – آرمان گهر سیرجان  


محمد رضا مهرگان – سید امیر قاسمی – محمد رعنایی – مجتبی رحیمی  


ناظر: ایرج ساعدی


نود ارومیه – رایکا بابل


فرزاد منصوری – ساسان مصری – هیمن نوربخش – میلاد کهزادی  


 ناظر: سعید بخشی زاده  


شهرداری آستارا – استقلال خوزستان  


فرهاد امینی – مهرداد نجفی – هاشم خدابنده لو – جوادبیگدلی   


ناظر: محمد دوستی


فجر شهید سپاسی شیراز – هوادار تهران


میثم حیدری – علی احمدی – کورش صارمی – ابراهیم موسوی  


ناظر: مهدی موسی پوراستقلال ملاثانی – ملوان بندرانزلی


معین ایزدی – وحید امیری – حسین سعید نیا – احسان اکبری


ناظر : بهرام کیانی


شاهین شهرداری بوشهر – گل ریحان البرز


رضا کریمی – ناصر رحیمی – احمد رفیعی – مجتبی مختاری   


ناظر: محمد حسین معتمدی


 انتهای پیام/