پرتابگر پارالمپیکی که با وجود آسیب دیدگی دو مدال طلا در امارات کسب کرد

پرتابگر پارالمپیکی که با وجود آسیب دیدگی دو مدال طلا در امارات کسب کرد

مهدی اولاد در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: برای دستیابی به این موفقیت یکسال تمرینات سختی را سپری کرده بودم و هدفم کسب یک رکورد خوب در پرتاب نیزه و دیسک بود که البته آسیب دیدگی مچ پایم مانع رسیدن به رکورد پیس بینی شده بود.


وی گقت: خوشحالم بعد از ۱۸ ماه دوری از مسابقات به خاطر شیوع کرونا صدای زنگ مسابقات به صدا درآمد و در نخستین حضورم موفق به کسب دو مدال طلا شدم.


اولاد تصریح کرد: مسابقات بین المللی امارات تجربه باارزشی بود و من را برای کسب مدال طلا بازیهای پارالمپیک توکیو امیدوار کرد.


این پرتابگر پارالمپیکی اضافه کرد: پس از بازگشت از امارات بلافاصله آسیب دیدگی مچ پایم را تحت نظر پزشک تیم درمان خواهم کرد تا در شرایط خوبی خود را برای پارالمپیک توکیو آماده کنم.


وی همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا نحوه برگزاری مسابقات در امارات راضی کننده بود یا خیر؟ افزود: با توجه به کرونا، میزبان تمهیدات ویژه ای را برای تیم های شرکت کننده در این تورنمنت در نظر گرفته بود و هر تیم براساس ساعت تعیین شده در تمرینات حضور پیدا می کردند، حتی ورود و خروج ورزشکاران در داخل رستوران ها به گونه ای بود تا مانع تجمع ورزشکاران شوند.


اولاد تصریح کرد: برای حفظ سلامتی ورزشکاران از زمانی که وارد امارات شدیم تا به امروز سه بار تست کرونا دادیم تا میزبان از سلامتی ورزشکاران مطمئن شود. بنابراین شرایط برگزاری مسابقات راضی کننده و مشکل خاصی وجود نداشت.


وی در پایان گفت: از این که مسابقات رسمی بعد از یک وقفه طولانی شروع شده جای خوشحالی دارد که امیدوارم با تداوم این مسابقات بتوانیم تجربه های بیشتری را برای حضور در پارالمپیک توکیو کسب کنیم.


انتهای پیام