پرتابگر کم بینا پارالمپیکی: با سختی به امارات رفتم اما با طلا برگشتم

پرتابگر کم بینا پارالمپیکی: با سختی به امارات رفتم اما با طلا برگشتم

بهزاد عزیزی پس از کسب مدال طلا مسابقات بین المللی امارات در پرتاب نیزه در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: برای کسب مدال طلا مسابقات بین المللی امارات یکسال پی در پی با وجود کرونا تمرینات سختی را پشت سر گذاشتم تا برای دومین بار مدال طلای خود را در امارات تکرار کنم‌.


وی گفت: در مسابقات جهانی ۲۰۱۹ امارات پس از کسب طلا در پرتاب نیزه، سهمیه پارالمپیک توکیو را کسب کردم و از آن زمان با برنامه ریزی صورت گرفته به دنبال کسب دومین مدال طلای خود در امارات بودم.


این پرتابگر پارالمپیکی در پاسخ به این پرسش که چقدر خود را برای کسب مدال طلا پارالمپیک توکیو آماده کرده اید، خاطرنشان کرد: هر چند کسب مدال طلا پارالمپیک توکیو کار راحتی نیست اما برای رسیدن به چنین هدفی به سختی تمرین می کنم تا حضور موفقی در پارالمپیک داشته باشم.


عزیزی پیرامون این پرسش که برای حضور در امارات آیا با مشکل خاصی مواجه بودید یا خیر، تصریح کرد: چون ویزا برای من صادر نشده بود با سختی زیادی عازم این مسابقات شدم، اما با کسب مدال طلا همه چیز جبران شد.


وی در پایان گفت: هدف گذاری اصلی من کسب مدال طلا بازیهای پارالمپیک توکیو است که امیدوارم با حمایت کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون نابینایان و کم بینایان به چنین هدف بزرگی دست پیدا کنم.


انتهای پیام