پنجمی سنگ آهن در لیگ برتر هندبال زنان/ دو تیم سقوط کننده بازی نکردند

پنجمی سنگ آهن  در لیگ برتر هندبال زنان/ دو تیم سقوط کننده بازی نکردند

به گزارش ایسنا، در جریان مرحله دوم رقابت های لیگ برتر هندبال زنان تیم سنگ آهن بافق یزد با نتیجه ۲۷ بر ۲۱ کربنات سدیم فیروزآباد را شکست داد و به مقام پنجم دست یافت.
با این نتیجه تیم کربنات سدیم فیروزآباد هم با کسب عنوان ششم، این دوره از لیگ برتر هندبال بانوان را به پایان برد.


دیدار پرسپولیس بهبهان و ذوب آهن اصفهان هم که پیش از این سقوط این دو تیم به لیگ دسته یک هندبال بانوان قطعی شده بود و باید برای تعیین مقام هفتم و هشتم برگزار می شد به علت انصراف دو تیم برگزار نشد.


تیم های شاملی کازرون و اشتادسازه مشهد از گروه N و تیم های فولاد مبارکه سپاهان اصفهان و تاسیسات دریایی تهران از گروه M برای تعیین تیم قهرمان این فصل، اسفندماه به میزبانی تهران باید با هم رقابت کنند.


سرمربی سنگ آهن بافق: هدف ما حضور در جمع چهارتیم برتر بود که نشد
سرمربی تیم سنگ آهن بافق پس از کسب پیروزی مقابل کربنات سدیم فیروزآباد و کسب مقام پنجم لیگ برتر بانوان گفت: انتظار داشتیم تیم سنگ آهن بافق جزو چهار تیم اول باشد اما کرونا این فرصت را به ما نداد و امیدوارم در سال های بعد این امر محقق شود.
ناهید غارسی افزود: همه شرایط برگزاری این مسابقات خوب بود و جا دارد از تمامی مسئولین و مدیران تیم سنگ آهن بافق که ما را همراهی کردند تشکر کنم.


سرمربی کربنات سدیم فیروزآباد: بخاطر خستگی بازیکنان نتیجه نگرفتیم
سرمربی کربنات سدیم فیروزآباد پس از شکست مقابل سنگ آهن بافق گفت: خدا را شکر با تلاشی که بازیکنان جوان ما از اول فصل داشتند، توانستیم تیم را در لیگ برتر حفظ کنیم.
وی ادامه داد: البته بدلیل مشکلاتی که از دیروز و بازی با ذوب آهن بر تیم حاکم بود و همچنین کمتر از ۱۲ ساعت استراحت داشتیم، نتیجه ای که مدنظر داشتیم حاصل نشد.
سارا مرادی افزود: امیدوارم با حمایت هایی که از جانب اسپانسر انجام می شود تیم کربنات سدیم فیروزآباد با شرایط بهتری در فصل بعدی لیگ برتر هندبال بانوان حضور یابد.
انتهای پیام