پیروانی: ماشین‌سازی باانگیزه بود و به خواسته‌اش رسید/فوتبال بی‌رحم ما را جریمه کرد

پیروانی: ماشین‌سازی باانگیزه بود و به خواسته‌اش رسید/فوتبال بی‌رحم ما را جریمه کرد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، امیرحسین پیروانی بعد از بازی مقابل ماشین‌سازی در نشست خبری اظهارداشت: از بازیکنان‌مان توقعاتی که داشتیم پیاده نکردند. برخی از بازیکنان در حد و اندازه خود ظاهر نشدند. شروع خوبی داشتیم و 30 دقیقه نیمه اول بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم.


مربی تیم فوتبال نفت آبادان، عنوان کرد: فوتبال بی رحم ما را جریمه کرد باید از این شکست درس بگیریم. لیگ به پایان رسیده و باید ارزیابی خوبی از مسابقات برگزار شده داشته باشیم تا با تقویت تیم پرتلاش ظاهر شویم. این برد را به ماشین‌سازی تبریک می‌گویم، آنها با انگیزه بازی کردند و در این چند بازی هم مقابل تیم‌های خوب مسابقات خوبی را به نمایش گذاشتند. ما موقعیت‌های زیادی را خلق کردیم. با وجود موقعیت در نیمه دوم در نوع بازی باید بهتر عمل می‌کردیم.


وی در پاسخ به این سوال که به نظر می‌رسید نفت امروز سردرگم بود، عنوان کرد: ماشین‌سازی باانگیزه بازی کرد و به خواسته‌اش رسید. باید کادر فنی هم خودش را ریکاوری کند که چرا در نیمه دوم بازی خوبی نداشتیم. شرایطی که از قبل ترسیم کرده بودیم بازیکنان خوب پیاده نکردند و دوندگی بازیکنان ماشین‌سازی هم مزید بر علت شد.


انتهای پیام/