چرچیچ: مس رفسنجان تیم منظمی است/فردا شانس تغییر در جایگاهمان را داریم

چرچیچ: مس رفسنجان تیم منظمی است/فردا شانس تغییر در جایگاهمان را داریم

به گزارش خبرگزاری فارس از رفسنجان، میلیچ چرچیچ  امشب در نشست خبری پیش از بازی مقابل مس رفسنجان اظهار داشت: فردا آخرین بازی از نیم فصل اول است و ما پیش‌بینی داریم فردا بازی سختی باشد چون تیم مس رفسنجان تیم خیلی خوبی است و سازماندهی و نظم و انضباط خیلی خوبی به ویژه در بخش سازمان دفاعی دارد و جایگاه بهترین نسبت به ما در جدول دارند و آنها 19 امتیاز و ما 11 امتیاز داریم. 


وی ادامه داد: ما برای این بازی هفت روز فرصت داشتیم که آماده شدیم از این رضایت داریم در طول این هفته بازیکنان خوب کار کردند و اگر می خواهیم فردا برنده بازی باشیم و سه امتیاز را بگیریم باید انرژی و توان بیشتری بگذاریم.


سرمربی موقت ذوب آهن با احترام به تیم مس رفسنجان افزود: فردا ما این شانس را داریم که کیفیت خودمان را نشان دهیم و ما از جایی که در جدول داریم رضایت نداریم، امیدوارم فردا بازی خوبی داشته باشیم و در واقع بتوانیم شرایط بهتری نسبت به بازی با سپاهان رقم بزنیم.


چرچیچ ادامه داد: ما تلاش کردیم مشکلاتی که در بازی با سپاهان داشتیم رفع کنیم، جلسه آنالیز داشتیم با بازیکنان هم صحبت کردیم و اعتقاد دارم اگر فردا طبق تمرینی که انجام دادیم فردا هم بتوانند کیفیت خوبی داشته باشند در مسیر خوب و درستی قرار خواهیم گرفت.


وی در خصوص محرومان و مصدومان بازی فردا خاطرنشان کرد: ما در واقع تعدادی بازیکن مصدوم داریم اما به تمام بازیکنانی که همراه داریم اعتماد کامل داریم و بازیکنانی که فردا وارد زمین می‌شوند همه آماده هستند، بازیکن محرومی برای فردا نداریم.


سرمربی موقت ذوب آهن ادامه داد: مس رفسنجان تیمی است که خیلی انضباط را رعایت می‌کند و برای نتیجه بازی می‌کنند نظم و انضباط خوبی در سازمان دفاعی دارند و کیفیت خوبی در فاز حمله دارند ما هم خیلی خوب کار کردیم و امیدواریم فردا کارمان را خیلی خوب انجام دهیم و در نهایت خوشحال بازی ما باشیم.


مربی ذوب آهن در خصوص داوری گفت: من در مورد داوری صحبت نمی‌کنم ما اینجا هستیم که فوتبال بازی کنم پیش‌بینی بازی خوبی برای فردا دارم و تمام اتفاقات بازی فردا برای ما مهم است.


وی تصریح کرد: ما فردا این شانس را داریم جایگاهمان را در جدول تغییر بدهیم و باید نهایت تلاش‌مان را انجام دهیم و حالت تیم‌مان در قالب تیمی بهتر باشد و نظم و انضباط را رعایت کنیم و بازیکنان به استراتژی که فردا داریم احترام بگذارند.


انتهای پیام/80016/ق