کلوپ: بهانه نمی آورم/ بهتر از لستر بودیم اما باختیم

کلوپ: بهانه نمی آورم/ بهتر از لستر بودیم اما باختیم

به گزارش خبرگزاری فارس، شب گذشته لیورپول متحمل باخت شد. شاگردان یورگن کلوپ در بازی خارج از خانه با لسترسیتی 3 بر یک مغلوب شدند.


 کلوپ بعد از این بازی هفته بیست و چهارم لیگ برتر گفت:متاسفم که بازنده شدیم. بازی در دست ما بود. تیم برتر میدان بودیم اما در نهایت بازنده شدیم.


وی افزود:حریف در تمام نیمه اول فرصتی نداشت. در نیمه دوم ما یک گل زدیم و باید به گل دوم هم می رسیدیم اما متاسفانه این اتفاق نیفتاد. در حالیکه گل اول لستر آفساید بود. همه دیدند که 3 بازیکن آنها در موقعیت آفساید قرار داشتند اما داور گل را قبول کرد.


در این بازی محمد صلاح دقیقه 67 برای لیورپول گل زد. اما لسترسیتی در 10 دقیقه پایانی بازی طوفانی کار کرد. چرا که در دقایق 80، 81 و 85 توسط مدیسون، واردی و بارنز به گل رسید و توانست برنده بازی شود.


کلوپ ادامه داد:ما  سه شنبه یک مسابقه دشوار برابر لایپزیگ داریم . سپس دربی را برگزار خواهیم کرد.  اکنون به این مسابقات فکر می کنیم و به دنبال بهانه نیستیم. باید در بازی امروز بهتر کار می کردیم.


لیورپول با این باخت در امتیاز 40 و رده چهارم باقی ماند. لسترسیتی هم 46 امتیازی شد و اکنون بعد از منچسترسیتی 53 امتیازی در رده دوم جای دارد.


انتهای پیام/