کومان: با انگیزه به تقابل با پاریس می‌رویم

کومان: با انگیزه به تقابل با پاریس می‌رویم

به گزارش خبرگزاری فارس، شب گذشته بارسلونا مقابل آلاوس با درخشش مسی و ترینکائو به برتری 5 بر یک رسید. رونالد کومان پس از این مسابقه اظهار داشت: من عزم تیمم را دوست داشتم. ما نیمه اول خوب نبودیم ولی وقتی بازی 2 بر یک شد، تازه ما وارد مسابقه شدیم و من توانستم به برخی از بازیکنانم استراحت دهم.


وی ادامه داد: ریکی پوچ کارش را فوق‌العاده انجام داد. او پیشرفت زیادی کرده و انرژی زیادی به تیم در مسابقه می‌دهد. موریبا نیز هنوز باید یاد بگیرد. شما در چنین مسابقه‌ای نباید چنین پاس عرضی بدهید اما او هنوز جوان است و باید بیشتر یاد بگیرد.


رونالد کومان گفت: در خصوص «VAR» و ویدیوچک صحبت نمی‌کنم. همیشه به کادر فنی و دستیارانم روی نیمکت گوش می‌دهم. آنها تصاویری داشتند و به من گفتند که گلی که زدیم درست بود و گریژمان در آفساید نبود.


بارسلونا سه شنبه شب در دیدار حساس لیگ قهرمانان اروپا میزبان پاری سن ژرمن است.


سرمربی بارسلونا در این خصوص گفت: فکر کنم بازی نفسگیری خواهد شد. ما در شرایط خوبی هستیم و انگیزه داریم و باید هر طور شده بهترین نمایشمان را به اجرا گذاریم به پیروزی رسیم. آنها تیمی فوق‌العاده هستند.


وی ادامه داد: از لحاظ فیزیکی ما خسته هستیم و نمی‌توانم بگویم که در بهترین زمان با پاریس روبه‌رو می‌شویم زیرا ما بازیکنان زیادی را در اختیار نداریم.


کومان گفت: مسی خوشحال است و وقتی ما در بین خطوط با لئو بازی می‌کنیم و دیگر بازیکنان می‌دوند همه چیز برای او خوب پیش می‌رود. ترینکائو هم اعتماد به نفس خوبی پیدا کرده و نقشی مهم بدست آورده است. باید ما به او زمان می‌دادیم تا با تیم سازگار شود ولی اکنون فکر می‌کنم بسیار پیشرفت کرده و در تمرینات نیز بسیار خوب عمل می‌کند.


سرمربی بارسلونا اظهار داشت: موقعیت‌های زیادی در هر بازی ایجاد کردیم و این مسئله به ما اعتماد به نفس خوبی می‌دهد.


انتهای پیام/