کومان: نیمه دوم برابر PSG یک تحقیر به معنای واقعی بود

کومان: نیمه دوم برابر PSG یک تحقیر به معنای واقعی بود

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، بارسلونا سه‌شنبه در دیدار رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در نوکمپ با نتیجه ۴ بر یک از پاری‌سن ژرمن شکست خورد. رونالد کومان پس از بازی گفت: نیمه دوم اختلاف میان دو تیم آشکار شد. آن‌ها تیم برتر بودند و موثرتر عمل کردند. زمانی که یک بر صفر پیش بودیم عثمان دمبله یک فرصت بزرگ را از دست داد. پاریس از لحاظ فیزیکی نیز برتر از ما بود. 


سرمربی بارسلونا در ادامه اظهار کرد: زمانی که از حریف پیش می‌افتید مشکل به تساوی رساندن بازی وجود دارد. ما در لحظه باز شدن دروازه‌مان خوب دفاع نکردیم. مراقب نبودیم اما در بازی‌ها چنین اتفاق‌هایی رخ می‌دهند. نیمه دوم یک تحقیر به معنای واقعی بود. پاریس برتر بود و نشان داد تیم کامل‌تری دارد. باید آن را پذیرفت. 


سرمربی هلندی افزود: باید به این مسیر ادامه دهیم و بهتر شویم. می‌دانستیم که ممکن است چنین اتفاقی رخ دهد چون با تیم بزرگی روبه‌رو شدیم و به خاطر تجربه و خیلی مسائل دیگر برتر از ما بودند. 


کومان درباره شانس صعودشان اظهار کرد: همیشه بازی دوم وجود دارد اما نمی‌توان دروغ گفت. اگر ۴ بر یک شکست بخورید شانس کمی برای صعود خواهید داشت. 


انتهای پیام