گزارش تمرین استقلال| عذر‌خواهی هواداران از فکری و ادامه غیبت قائدی/غفوری تمرین را ترک کرد

گزارش تمرین استقلال| عذر‌خواهی هواداران از فکری و ادامه غیبت قائدی/غفوری تمرین را ترک کرد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، تمرین امروز تیم فوتبال استقلال از ساعت 12 در زمین مجموعه ورزشی اکباتان تهران برگزار شد.


* تعدادی از هواداران تیم استقلال در مقابل در استادیوم اکباتان حاضر شده و با بازیکنانی مثل سیاوش یزدانی، رشید مظاهری، عارف غلامی و محمود فکری صحبت کردند. تعدادی از هواداران استقلال به هنگام ورود فکری به مجموعه اکباتان بابت اتفاقات روز گذشته از وی عذرخواهی کردند. یکی از هواداران استقلال اعلام کرد از خوزستان به محل تمرین این تیم آماده تا از فکری بابت رفتار برخی هواداران که روز گذشته در محل تمرین حضور داشتند عذر‌خواهی کند. سرمربی تیم استقلال هم خطاب به این تعداد از هواداران گفت: من از حضور شما تشکر می‌کنم و امیدوارم طوری از تیم حمایت کنید که استقلال موفق شود. من همه کار می‌کنم تا پرچم استقلال بالا باشد.


*سعید لطفی بازیکن دهه 80 استقلال در تمرین امروز آبی پوشان حضور داشت.


 image


* مهدی قائدی مثل روز گذشته در تمرین امروز حضور نداشت. این بازیکن به دلیل عدم رسیدگی مسئولان باشگاه به قراردادش در تمرینات آبی پوشان شرکت نکرده است.


*شیخ دیاباته مثل روز گذشته در تمرین امروز در کارهای تاکتیکی حضور پیدا کرد.این بازیکن برای بازی با مس رفسنجان مشکلی ندارد. این بازیکن در حاشیه تمرین امروز برای دقایقی با سرمربی آبی پوشان گفت‌و‌گو کرد.


image


وریا غفوری در اواسط تمرین تاکتیکی امروز تمرین را ترک کرد و دلیل آن هم مشخص نیست.


image


*رشید مظاهری که روز گذشته به دلیل کمر درد با تیم تمرین نکرده بود امروز هم به صورت اختصاصی کار کرد.


به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال استقلال روز 5 اسفند در رفسنجان به مصاف شاگردان محمد ربیعی می‌رود.


انتهای پیام/