گل محمدی: گل گهر حریف قابل احترامی است/ می خواهیم قهرمانی نیم فصل را رقم بزنیم

گل محمدی: گل گهر حریف قابل احترامی است/ می خواهیم قهرمانی نیم فصل را رقم بزنیم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، یحیی گل محمدی درباره دیدار معوقه گل گهر مقابل پرسپولیس از هفته دهم لیگ برتر اظها داشت: قبل از هر چیز از هواداران  خوب پرسپولیس در سیرجان تشکر می کنم که استقبال خیلی خوبی از ما داشتند. امیدوارم مراقب سلامتی شان باشند و رعایت پروتکل های بهداشتی را مدنظر داشته باشند.


وی افزود: بازی مهم و حساسی پیش رو داریم که آخرین دیدار نیم فصل اول مان است. در این چند هفته نتایج مان خیلی خوب بوده و توانسته ایم خود را به بالای جدول برسانیم. برای ما خیلی مهم است از بازی فردا با دست پر بیرون بیاییم و خود را به عنوان قهرمان تیم فصل معرفی کنیم.


سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: حریف قابل احترام است و فوتبال خیلی خوبی رابه نمایش می گذارد. فوتبال رو به جلو و هیجانی را نشان می دهد اما بازیکنانم آمادگی خیلی خوبی دارند. باید تمرکز خیلی خوبی در حمله و دفاع داشته باشیم.


گل محمدی ادامه داد: در کوران مسابقات هستیم و پنجمین دیداری است که هر ۵-۴ یک روز بار انجام می دهیم. شرایط بچه ها هم از لحاظ روحی و روانی با توجه به این بردها خیلی خوب است و آماده برگزاری دیدار با گل گهر هستیم. از هواداران مان هم به دلیل حمایت های شان در نیم فصل اول تشکر کرده و برای آنها آروزی سلامتی دارم. 


وی ادامه داد: انشاءالله یک بازی خوب همراه با برد انجام بدهیم. بازیکنانم در نیم‌فصل اول با وجود روزها و هفته های خیلی سخت تلاش زیادی انجام دادند. مشکلات خیلی زیادی داشتیم که الحمدالله این مشکلات کمتر شد. توانستیم مدیریت خوبی برای این مشکلات داشته باشیم اما شرایط اکنون خوبی شده است. 


سرمربی پرسپولیس افزود: امیدوارم با حمایت هواداران و مدیریت باشگاه روزهای خوبی رقم بزنیم و بتوانیم با بردن بازی فردا به عنوان قهرمان نیم فصل خود را معرفی کنیم‌.


انتهای پیام/