استقلال - پیکان در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار نمی‌شود

استقلال - پیکان در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار نمی‌شود

منصور بیک‌وردی، رئیس هیات فوتبال استان البرز در گفت‌وگو با ایسنا، در واکنش به برگزاری بازی دو تیم استقلال و پیکان در ورزشگاه انقلاب کرج در چارچوب هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر اظهارکرد: آن چیزی که طبق برنامه‌های ما قرار است پیش برود، برگزاری بازی شهدای رزکان و پیام طوس مشهد در رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال است. تا این لحظه چیز دیگری به ما ابلاغ نشده است و ما با همان روند از پیش تعیین شده، پیش خواهیم رفت.


او در خصوص رایزنی باشگاه پیکان برای برگزاری بازی تیمش مقابل استقلال در  ورزشگاه انقلاب کرج گفت: باشگاه پیکان با ما رایزنی‌هایی انجام داد اما ما اعلام کردیم اولویت ما تیم‌های استانی خودمان است و در صورتی که شرایطش فراهم باشد، به استان‌های دیگر هم سرویس‌دهی خواهیم داشت.


بیک‌وردی در پایان گفت: ما به دوستان این مساله را اعلام کردیم اما آن‌ها مصر بودند که بازی در ورزشگاه انقلاب کرج برگزار شود. بازی بزرگی مثل دیدار استقلال و پیکان وقتی قرار باشد برگزار شود، نیاز به هماهنگی‌های خاص و تدابیر مورد نظر است. الان کمتر از ۴۸ ساعت دیگر به آغاز بازی باقی مانده است و اگر خدایی ناکرده کوچک‌ترین اتفاقی رخ دهد، مشخص نیست در آینده چه مشکلاتی پیش بیاید.


انتهای پیام